سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : دوشنبه 1 آذر 1400
کد 7085

همایش بزرگداشت هفته بسیج

برگزاری همایش بزرگداشت هفته بسیج در سالن نمایش باغ گلستان

همایش بزرگداشت هفته بسیج با مشارکت پایگاه مقاومت ثامن الائمه، واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 ، سازمان بسیج شهرداری تبریز و با حضور شهردار و معاونان منطقه 8، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، فرماندهان پایگاه های مقاومت در سالن نمایش باغ گلستان برگزار شد.
در این همایش مهندس رضا جان فشان نوبری شهردار منطقه 8 ضمن گرامیداشت هفته بسیج از مبارزات و دلاوری های بسیجیان طی دهه های اخیر تقدیر و قدردانی نموده  و اعلام کرد به عنوان یک بسیجی شبانه روز برای عمران و توسعه منطقه تاریخی شهر تلاش نموده و خواهیم نمود و هیچ موقع در خدمتگذاری به شهروندان کوتاهی نخواهم نمود.
در ادامه مراسم ، پدر شهید مدافع حرم حامد جوانی ضمن سخنانی از بسیج به عنوان کلمه طیبه نام برده و بسیجیان را نعمت بزرگی برای انقلاب دانستند.
در ادامه این برنامه داوود عبدی فرمانده حوزه بسیج امام جعفر صادق(ع) ضمن تبریک هفته بسیج ، برای مهندس جان فشان به عنوان یک بسیجی فعال در شهرداری منطقه 8 آرزوی موفقیت نمود.
در پایان این مراسم به رسم تقدیر از فعالین بسیج منطقه 8 تجلیل به عمل آمده و لوح تقدیری به آنها اعطا شد.پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری فرهنگی تاریخی منطقه هشت