سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : دوشنبه 16 فروردين 1400
کد 6930

بالاگرفتن تب واليبال کارمندان استان با از سرگيري هفته چهارم ليگ واليبال بسيج

بالاگرفتن تب واليبال کارمندان استان با از سرگيري هفته چهارم ليگ واليبال بسيج
 پس از سه هفته تعطيلي ليگ واليبال بسيج به دليل تعطيلات نوروز 1400، يکشنبه 15 فروردين بازي‌ها از هفته چهارم و بصورت متمرکز در سالن شهيد توانا برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومي سازمان بسيج شهرداري تبريز ، هفته چهارم ليگ واليبال بسيج با حضور معاونت تربيت بدني سپاه عاشورا و سازمان بسيج شهرداري با تجليل از خانواده معظم شهيد محمد نوربخش آغاز شد . اين آئين در راستاي فعاليت هاي فرهنگي در اولين دوره ليگ واليبال بسيج دقايقي پيش از آغاز ديدار اول در جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهداي گرانقدر انقلاب اسلامي صورت گرفت .
 استارت اولين بازي از هفته چهارم اين مسابقات بين تيم اداره آموزش و پرورش خواجه با اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان آغاز و و اداره آموزش و پرورش خواجه موفق شد با نتيجه 2 بر صفر در مقابل حريف خودبه پيروزي برسد. بازي دوم از هفته چهارم بين تيم هاي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني تبريز و شهرداري منطقه 5 کلانشهر تبريز برگزار و نتيجه آن 2 بر يک به نفع تيم مدعي شهرداري منطقه 5 به پايان رسيد. ساعت 13 نيز شهرداري منطقه 2 کلانشهر تبريز در برابر ماشين سازي تبريز صف آرايي کرد و با نتيجه 2 بر يک بازي را به نفع خود به پايان رساند. در چهارمين بازي اداره کل بهزيستي استان در برابر سازمان بسيج کارمندان استان موفق به پيروزي 2 بر يک شد. بازي سازمان عمران تبريز و سرپرستي بانک مسکن استان آذربايجان شرقي با نتيجه 2 بر صفر به نفع سازمان عمران شهرداري تبريز به پايان رسيد . و شهرداري منطقه يک تبريز نيز با برد 2 برصفر مقابل اداره کل هلال احمر استان 8 امتيازي شد و به رده دوم جدول صعود کرد. در هفته چهارم ليگ واليبال بسيج، تيم هاي سازمان گلزار شهدا و مقاومت سپاه عاشورا با قرعه استراحت روبه‌رو هستند. اين مسابقات از سوي هيات واليبال بسيج استان و با مشارکت سازمان بسيج شهرداري تبريز برگزار مي شود