سه شنبه 21 ارديبهشت 1400
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400
کد 6929

ویژه برنامه «طلوع ماه» در فرهنگسرای آنا برگزار شد

ویژه برنامه طلوع ماه با مشارکت پایگاه حوزه خواهران سازمان بسیج و امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 تبریز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه 4 تبریز، در آستانه نیمه شعبان و به منظور معرفت‌افزایی شناخت حضرت مهدی(عج) و انتظار ظهور و ایجاد فضای سرور و شادی، ویژه برنامه «طلوع ماه» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با مشارکت پایگاه حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری و امور فرهنگی و اجتماعی منطقه چهار در فرهنگسرای آنا برگزار شد.

اجرای گروه تواشیح به مناسبت ولادت با سعادت حضرت ولیعصر (عج)، مدیحه‌سرایی، قرائت دعای فرج و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین ولایی بخش‌هایی از این برنامه بود.
در بخش‌هایی از این سخنان، حجت‌الاسلام والمسلمین ولایی انتظار برای امام «عصر (عج)» را یکی از مهم‌ترین موضوعات عصر حاضر عنوان کرد.
وی همچنین بیان داشت: اعمال، کردار و رفتار ما باید همواره منطبق با خواست حضرت باشد و راه زندگیمان را به نحوی برنامه‌ریزی کنیم که «امام عصر (عج)» از ما راضی باشند و عنایت نسبت به ما داشته باشند.
گفتنی است با توجه به اینکه ابتدا و انتهای امسال مزین به نام مبارک حضرت ولی عصر(عج) است، شهرداری منطقه چهار برنامه‌های متنوعی با ﻣﻮﺿﻮع اﻧﺘﻈﺎر و ﻣﻬﺪوﯾﺖ تدارک دیده است که در طول سال اجرا می‌شود.