دوشنبه 18 اسفند 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : دوشنبه 27 بهمن 1399
کد 6897

سردار نوعی اقدم؛

بسیجیان نباید در جریانات سیاسی قرار بگیرند، هر کس نوکر ملت و سرباز رهبر باشد، همه نوکر آن خواهیم بود.
صبح روز گذشته و در جریان برگزاری کارگاه تخصصی روشنگری و توانمندسازی بسیجیان شهرداری تبریز در تالار مبین این شهر، بسیجیان میزبان بزرگ مردی از دیار مقاومت بودند.
همرزم سردار دل ها و فرمانده قرارگاه حضرت زینب در سوریه

 سردار نوعی اقدم در ابتدای سخنان خود آگاهی را از رسالت های مهم بسیجیان برشمرده و افزود؛ اصل اول برای موفقیت، داشتن آگاهی و اقدام به موقع است.چیزی که بسیجیان را هوشیار و فعال تر از همیشه در جامعه نگه خواهد داشت.
وی در ادامه به شخصیت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرده و گفت: یکی از بارزترین موضوعاتی که در خصوص این مجاهد وارسته می‌توان عنوان کرد توانمندی مدیریت ایشان در بحران ها و تصمیم گیریهای درست بود، چیزی که همگان به آن اعتقاد داشتند و قلبی که که همواره برای وطن و مقاومت می‌ تپید.

 فرمانده قرارگاه حضرت زینب در ادامه افزود: راه نجات ما در دنیا و آخرت آن است که در مسیر اهل بیت باشیم و این راز جاودانگی ما است. وی ادامه داد: بسیجیان فارغ از جریانات سیاسی قرار دارند اما در اصل هر کس نوکر ملت و سرباز رهبر باشد، همه نوکر آن خواهیم بود.

 وی گفت: در برهه‌های تاریخی فرزندان این مرز و بوم با افتخار از وطن صیانت کرده اند کسانی که همواره پیشانی بند 
کلنا عباسک یا زینب را بر پیشانی داشتند، شهدایی چون حاج عباس عبداللهی، و به جرأت می‌توان گفت که ایشان  برگردن مقاومت حق زیادی دارند.
 در پایان این مراسم نیز از فرزند شهید عبداللهی همچنین فرماندهی سازمان بسیج شهرداری تبریز با اهدای هدایایی متبرک تقدیر به عمل آمد.