دوشنبه 18 اسفند 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : يکشنبه 2 آذر 1399
کد 6803

فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی :

هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی‌های غیور مردان است

فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی گفت:هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی‌های غیور مردان و رزمندگان دلاور و مومنی است که با تکیه بر ایمان و غیرت دینی و ملی در برابر دشمن بعثی ایستادند و مقاومت و پایداری را به تاسی از امام شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) معنای دوباره‌ای بخشیدند.
به گزارش روابط عمومی حوزه سه شهید جوادی حسینی، حاج جلیل باحجب با اعلام این مطلب افزود : شجره طیبه بسیج، یادگاری از امام خمینی (ره) است که در دوران  انقلاب اسلامی، منشأ خیر و اقدامات بسیار مفیدی بوده که ثمره آن را می‌توانیم در تاریخ انقلاب اسلامی مشاهده کنیم.
وی خاطر نشان کرد: سازمان بسیج در استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی نقش مؤثری را ایفا کرده و در مأموریت‌های مقابله با توطئه‌های گروهک‌های داخلی و برقراری امنیت پایدار به نیروهای انتظامی و سایر ارگان‌های حکومتی کمک کرده است.
فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی در قسمت دیگر از سخنان خود افزود: پایداری و استقامت بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، بهانه ای برای پاسداشت این رشادت ها و دلاوری ها است.
باحجب ادامه داد: باید توجه داشت که بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی است که می توان آن را مهمترین بازوی اجرایی نظام اسلامی در جهت رسیدن به اهداف و برنامه های آن دانست.
وی تاکید کرد: نیروهای بسیجی با فراگیری آموزش‌های مختلف و مشارکت در جبهه‌ها توانستند در طی هشت سال دفاع مقدس حضور مقتدرانه‌ای داشته باشند و در ادامه انقلاب اسلامی نیز در صحنه محرومیت زدایی و مقابله با توطئه‌های دشمنان وارد جبهه جنگ نرم شده و اقدامات شایسته‌ای را در این راستا به منصه ظهور رساندند.
فرمانده حوزه سه شهید جوادی حسینی : بسیج می تواند در ادارات و دستگاه های اجرایی در جهت تکریم ارباب رجوع به ارائه خدمت خالصانه بپردازد.
باحجب خاطرنشان کرد: شهرداری امروز از یک نهاد خدماتی به یک نهاد اجتماعی تبدیل شده و بسیج شهرداری تبریز نیز در این مسیر همراه و همیار مجموعه شهرداری تبریز است.