يکشنبه 28 دي 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : يکشنبه 2 آذر 1399
کد 6801

آغاز فعالیت خودروی بزرگ سیار برای توزیع ماسک و تذکر به شهروندان

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز از آغاز فعالیت خودروی بزرگ سیار این سازمان به مناسبت هفته بسیج و در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد کرونا و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز به نقل از شهریار نیوز
رحیم ملاحسینی امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام این خبر گفت: رسالت بسیج امروز این را ایجاب می کند که در شرایط ویروس کرونا، به کمک مردم بیاید و مدافعان سلامت را همراهی کند.

او ادامه داد: خودروی بزرگ سیار سازمان بسیج شهرداری تبریز نیز در راستای اجرای دستورالعمل های ستاد کرونا و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا شهرداری تبریز راه اندازی شده است.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در خصوص نحوه فعالیت این خودرو گفت: این خودرو بصورت سیار در کوچه و خیابان های شهر حرکت می کند و به شهروندانی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، در قالب امر به معروف تذکر می دهد.

او افزود: این خودرو همچنین به کسانی که ماسک ندارند، ماسک تحویل می دهد تا از این طریق مانع از شیوع و گسترش ویروس کرونا شویم.

ملاحسینی گفت: فعالیت این خودرو از دیروز آغاز شده و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت و در این مدت به تمام محلات، کوچه ها و خیابان های شهر خواهد رفت.

او با اشاره به اینکه پایگاه های مقاومت و بسیجیان شهرداری، عضو قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا شهرداری تبریز هستند، گفت: بسیجیان ما در شهرداری های مناطق نیز فعالیت هایی بصورت انفرادی دارند و در ضدعفونی بهضی معابر و ایستگاه ها کمک می کنند.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز بیان کرد: امروز تفاهمنامه ای با سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی منعقد شد که بر این اساس سازمان بسیج در راستای ضدعفونی ایستگاه های قطار شهری و اتوبوس ها، پخش ماسک و تذکر در رعایت فاصله گذاری اجتماعی دیگر سازمان ها را همراهی خواهد کرد.