دوشنبه 18 اسفند 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : پنجشنبه 29 آبان 1399
کد 6796

برنامه‌های هفته بسیج به صورت مجازی برگزار می‌شود

فرمانده پایگاه شهید توانا از اجرای برنامه‌های مختلف در این هفته با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی خبر داد.
به گزارش  روابط عمومی حوزه سه شهید جوادی حسینی، محمدباقر بقائی، فرمانده پایگاه شهید توانا سازمان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج و برگزاری برنامه‌های مختلف به همین مناسبت اظهار داشت: با توجه به شرایط ویژه امسال و شیوع ویروس کرونا، به منظور قطع زنجیره انتقال این ویروس و حفظ سلامتی مخاطبان، برنامه‌های تجمعی و حضوری در این هفته برگزار نمی‌شود.
وی افزود: برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در این هفته به صورت مجازی برگزار می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به معرفی شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری تبریز، معرفی کتاب‌های حوزه بسیج و دفاع مقدس، انتشار تولیدات محتوایی، برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی و مذهبی و... اشاره کرد.
فرمانده پایگاه شهید توانا در خصوص لزوم توجه به ارزش‌ها و مفاهیم بسیج خاطرنشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به مفاهیم بسیج احساس می‌شود چرا که مقابله با هر بحرانی نیازمند همراهی، همدلی، ازخودگذشتگی و ایثار است که این ویژگی‌ها همان مفاهیم بسیج است.
بقائی ادامه داد: همان‌طور که حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بر لزوم اتخاذ تصمیم‌های قاطع و حاکمیتی، اقناع افکار عمومی و همکاری همه دستگاه‌ها و آحاد مردم برای مقابله با وضعیت تأسف‌بار ویروس عالم‌گیر کرونا تأکید کردند تا سلامتی اقشار مختلف هم‌وطنان حفظ شود، هر یک از ما وظایفی داریم که باید با انجام آن به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کنیم.
وی در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همشهریان و ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا گفت: باید پروتکل‌های اعلام‌شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا اجرایی شود تا تعداد مبتلایان و فوت‌شدگان بیش از این افزایش پیدا نکند. ما نیز در تمام فعالیت‌های خود این موضوع را در اولویت قرار داده و تلاش می‌کنیم برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در بستر فضای مجازی اجرا شود.