منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 5 مرداد 1399     |     کد : 6712

با مشارکت سازمان بسیج شهرداری تبریز ، پایگاههای مقاومت مناطق و سازمان‌ها صورت می پذیرد؛

تامین و تحویل اقلام اولیه به خانواده‌های نیازمند با عنوان کمکهای مومنانه

 به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز و در راستای مشارکت بسیجیان در امور خیریه و کمک به خانواده‌های نیازمند، جلسه‌ای با حضور فرماندهی سازمان و همراهی مسئولین پایگاه های مناطق و سازمان‌ها در محل سالن همایش‌های شهرداری تبریز برگزار شد .
ملا حسینی در ابتدای جلسه با اشاره به نقش بسیج در ادوار مختلف به ضرورت دستگیری از افراد بی‌بضاعت تاکید کرده و گفت؛ افتخارمان این است که در تمامی صحنه ها به عنوان یک بسیجی حضور داشتیم، 
دفاع مقدس ، سیل،  زلزله، جبهه مقاومت یا همیاری در بحث ریشه کنی فلج اطفال. چراکه برای ما حضور مثبت و تاثیرگذار یک اصل بوده و خواهد بود.
 در ادامه اما فرمانده به ابعاد فعالیتی بسیج در ایام کرونا اشاره کرده و گفت؛  در مرحله اول با حضور به موقع نسبت به سمپاشی نقاط پرتردد شهر و دوخت و توزیع ۷۰ هزار ماسک اقدام کردیم و در قدم بعدی با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری قصد داریم نسبت به تامین کمک‌های مومنانه البته به صورت منسجم اقدام کنیم .
وی گفت این امر یک الگوسازی در شهر است و با توجه به تورم اقتصادی ضروری است نسبت به انجام  آن اهتمام ورزیم .
ملا حسینی گفت؛ فرهنگ ایرانی فرهنگ همیاری و نوع دوستی است و ایام کرونایی بهترین فرصت برای اثبات این حقیقت است تا با کمک به هم این اصل را باری دیگر اثبات کنیم.
 در پایان این جلسه مقرر شد فرماندهان پایگاه های مناطق و سازمانها نسبت به تامین مالی بسته‌های مومنانه از طریق بسیجیان به صورت نقدی یا اقلام خریداری شده طی روزهای آتی اقدام کنند.
PDF چاپ چاپ