منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 5 تير 1399     |     کد : 6691

با حضور فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز صورت پذیرفت؛

مراسم تقدیر از برندگان اولین دوره مسابقات کاتای مجازی، ویژه نونهالان و خردسالان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز این روزها به واسطه شیوع ویروس کرونا رفتارهای مردم تغییر محسوسی داشته است. از چهره‌های ماسکدار تا فاصله‌ های اجتماعی اما همه برای هدفی مشترک ، مصون ماندن از میهمان ناخوانده چینی.

در این بین هیجان اما به ماندگاری خود ادامه میدهد.
در روزهای عجیب کرونایی سازمان بسیج شهرداری تبریز با طرحی نو نسبت به برگزاری مسابقات کاتای مجازی اقدام میکند.حرکتی که در آن نونهالان دوست داشتنی این سرزمین با اجرای کاتا در درون منازل، ضمن ایجاد شور و نشاط خانوادگی نسبت به ضبط و ارسال ودیوهای ورزشی در این رقابت‌ها شرکت میکنند.
روند جالبی که با بازبینی ویدیو های ارسالی توسط داوران هیئت کاراته استان آذربایجان شرقی و معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
اما تشویق و انگیزه معیار مهمتری است که میبایست برای پیشرفت انجام شود.
امری که صبح روز گذشته با حضور فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز و همراهی نونهالان و خانواده‌های این عزیزان در محل زمین چمن شهرداری صورت گرفت.
چشمان پر از امید پدران و قلبهای همیشه طپنده مادران نظاره گر مراسمی هستند که در آن از فرزندانشان تجلیل میشود ..تجلیلی که انگیزه فرزندان این مرز و بوم را در میادین ورزشی بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

امید است با برنامه ریزی منسجم تر برای روزهای آتی این روند ادامه داشته و شاهد رشد ورزشکاران نونهال و نوجوان حتی در روزهای کرونایی باشیم.


PDF چاپ چاپ