منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 25 خرداد 1399     |     کد : 6682

تعهد میکنیم که به عنوان سرباز در خدمت مردم باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز،شهردار محترم کلانشهر تبریز و فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز با سردار علی یارمحمدی،فرمانده لشکر عملیاتی 31 عاشورا که به تازگی توسط فرمانده معظم کل قوا به درجه سرداری ترفیع یافته است،دیداری نمودند.
ایرج شهین باهراظهار کرد : امنیت، لازمه هر چیزی است و خوشبختانه با تلاش و جانفشانی های سرداران و سربازان سرافراز سپاه لشکر ۳۱ عاشورا این امنیت و آسایش برای مردم ما حاصل شده است.
ایرج شهین باهر با بیان اینکه شهر تبریز همواره در اتفاقات مهم و سرنوشت ساز برای نظام و کشور، پیشقدم بوده است، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود همواره یک ویژگی شاخص در مورد مردم تبریز بیان می کنند و آن، زمان شناسی و اقدام بموقع مردم تبریز است.
شهردار تبریز یادآور شد: شاخص جسارت مردم تبریز همواره بیشتر بوده و در همه اتفاقات از جمله در مشروطه و ۲۹ بهمن این را به اثبات رسانده اند. در شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نیز این خصیصه و ویژگی مردم تبریز کاملا به چشم آمد.
تعهد می کنیم که به عنوان سرباز در خدمت مردم هستیم
در این دیدار همچنین سردار علی یارمحمدی آذر فرمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا با قدردانی از زحمات شهردار تبریز، گفت: با وجود تمام سختی هایی که داریم، به دلیل تعهدمان به مردم و نظام با روحیه ای عالی کار می کنیم و مردم بدانند که سربازان آنها با غیرت و انگیزه ای بالا حافظ امنیت آنها هستند.
او ادامه داد: ما با اراده و تلاش می توانیم به همه مشکلات فائق شویم و به مردم می گوئیم شما سربازانی دارید که نه از دشمن می ترسند و نه واهمه ای از بیماری دارند.
رمانده لشکر عملیاتی ۳۱ عاشورا عنوان کرد: تبریز به عنوان شهری که از ابتدا مذهبی بوده، یکی از بهترین شهرها برای زندگی کردن است و مردمان آن دارای ویژگی های اخلاقی بارزی هستند. تبریزی های غیور به میهمانان احترام خاصی قائل هستند و از ضعیفان حمایت می کنند.
او گفت: ما به مردم عزیزمان تعهد می کنیم که در مسائل امنیتی و همچنین موارد مربوط به شهر و مرزهای کشور به عنوان یک سرباز در خدمت آنها هستیم.