منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 24 خرداد 1399     |     کد : 6680

شنبه های عاشورایی در سازمان بسیج شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز ، مراسم پر فیض زیارت عاشورا که به همت مدیریت فرهنگی سازمان بسیج شهرداری تبریز تدارک دیده شده بود با حضورفرمانده محترم سازمان بسیج شهرداری تبریز و اعضای شورای محترم سازمان بسیج شهرداری و شورای محترم حوزه های تابعه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز ، مراسم پر فیض زیارت عاشورا که به همت مدیریت فرهنگی سازمان بسیج شهرداری تبریز تدارک دیده شده بود با حضورفرمانده محترم سازمان بسیج شهرداری تبریز و  اعضای شورای محترم سازمان بسیج شهرداری و شورای محترم حوزه های تابعه برگزار گردید.
در این جلسه بعد از قرائت زیارت پر فیض عاشورا توسط برادر محترم آقای پیرمرد ،
حجت الاسلام و المسلمین آسمانی در بیاناتی به اهمیت موضوع خودسازی و لزوم دفع رفتار هایی که مانع این بحث تربیتی مهم میشود تاکید کردند و مصادیقی جهت توضیح این بحث بیان نمودند:ایشان قضیه خودسازی را همانند کشاورزی دانستند که باید برای رشد گل های مزرعه خود باید به موقع نسبت به دفع علف های هرز و سم پاشی جهت از بین بردن آفت های مضرر این گیاهان اقدام کنند.
این جلسات شنبه های هر هفته به صورت مستمر در محل سازمان بسیج شهرداری تبریز در جهت ترویج مراسم دعاخوانی با حضور اعضای سازمان و حوزه های تابعه برگزار میگردد.