منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399     |     کد : 6646

با حضور جمعی از بسیجیان شهرداری کلانشهر تبریز، مراسم عطر افشانی و ادای احترام به مزار شهید راه خدمت، مدیرعامل فقید سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ،آتش پاد دوم محمد قلی زاده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تبریز در این مراسم که با حضور تنی چند از فرماندهان سپاه عاشورا، مدیران ، بسیجیان و کارکنان خدوم آتش نشانی شهرداری تبریز برگزار گردید حاضرین با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه بر مزار شهید محمد قلیزاده نسبت به ایشان ادای احترام کردند.

 رحیم ملاحسینی در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از تاکید فرماندهی سپاه عاشورا جهت  برگزاری این مراسم گفت: وظیفه  ما خدمت به مردم و ارزش نهادن به آنهایی است که خدمت را هدف می دانند.
شهید قلیزاده هدف والا و مقدسی داشت و آن چیزی جز خدمت نبود.
وی گفت: بدون شک ادامه راه چنین انسانهای والا مقامی   کمترین کاریست که میتوان با انجام آن یاد و خاطره این شهید عزیز را زنده نگه داشت.
 فرمانده سازمان بسیج شهرداری خطاب به فرزند شهید قلی زاده که در جمع بسیجیان حضور داشت گفت:  مطمئن باشید که مسئولین، پدرتان را بعنوان یک الگو قرار خواهند داد.
 ملا حسینی در ادامه افزود؛ اگر تاریخ را ورق بزنیم خواهیم دید که معامله با خداوند یعنی ماندگاری. 
حتما نام و خاطره  شهیدان پل آهنی شهرستان جلفا که در سال ۱۳۲۰ به شهادت رسیده اند را شنیده اید.قریب به هشتاد سال پیش برای صیانت از مرزهای وطن، جانشان را از دست داده و شهید شده‌اند. آنها ماندگارند و هر روز به عظمتشان افزوده می شود و تا دنیا هست،  یاد آنها نیز جاودانه خواهد ماند. شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم و امروز شهدای راه خدمت. شهیدانی مثل آقای قلی زاده که با تلاش و همت وصف‌ناپذیر خود به هموطنانش خدمت کرده  و در نهایت به فیض شهادت نائل شدند.همگی افتخارند.همگی برای وطن و برای هموطنانشان به شهادت رسیده اند. 
فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در پایان گفت؛ افتخار آقای قلی زاده این بود که عنوان  شهید راه خدمت را به خود اختصاص داد و این یک افتخار بزرگتر برای خانواده شهرداری است که خدمت را به عنوان رسالت در سرلوحه امورات خود قرار داده‌اند.