منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 6 اسفند 1398     |     کد : 6601

بازدید فرمانده سازمان بسیج شهرداری از پایگاه شهید توانا و اماکن ورزشی سازمان

حضور فرماندهی محترم سازمان بسیج شهرداری در معاونت ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز با حضور در معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ضمن بازدید از پایگاه شهید توانا و اماکن ورزشی این سازمان، از زحمات و تلاش‌های کارکنان این سازمان در برگزاری باشکوه جام پرچم قدردانی کرد.

 فرمانده سازمان بسیج شهرداری با حضور در معاونت ورزشی این سازمان، ضمن دیدار با مسئولان این معاونت از امکانات ورزشی مجموعه شهید توانا بازدید کرد.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در ابتدا در جلسه‌ای با حضور دکتر بهمن عبدی، معاون ورزشی، لیلا بیگ نژاد، مسئول امور بانوان و محمدباقر بقائی، فرمانده پایگاه شهید توانا شرکت نموده و از تلاش‌ها و زحمات این سازمان در برگزاری باشکوه جام پرچم قدردانی نمود.

در این جلسه مباحثی در خصوص افزایش مشارکت دو سازمان در اجرای برنامه‌های ورزشی و توسعه ورزش در میان اقشار مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

ایشان در ادامه نیز از امکانات ورزشی سازمان از جمله استخر و سالن ورزشی شهید توانا بازدید نمودند.

فرمانده سازمان بسیج شهرداری تبریز در ادامه نیز با حضور در پایگاه شهید توانا در جریان فعالیت‌ها و روند اجرای مأموریت‌های محوله به این پایگاه قرارگرفته و از اعضای این پایگاه به دلیل فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه‌های ورزشی و فرهنگی قدردانی کرد.

انتهای پیام/


 


PDF چاپ چاپ