منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 1 اسفند 1398     |     کد : 6593

شهرداری تبریز در مراسم تجلیل از برگزارکنندگان اولین دوره رقابت‌های جام پرچم؛

ورزش بهترین سلاح مبارزه با معضلات و مشکلات اجتماعی است .

عصر روز چهارشنبه دکتر شهین باهر با حضور در جمع برگزار کنندگان مسابقات ورزشی نوجوانان و نونهالان زیر ۱۴ سال از آنها تجلیل کرد.
 شهردار تبریز در این مراسم با اشاره به ظرفیت های شهر و شهرداری بر ضرورت استفاده از این پتانسیل ها تاکید کرد. وی ضمن اشاره به گزارش فرمانده سازمان بسیج شهرداری در خصوص فعالیت های انجام یافته در طول این رقابت‌ها گفت: ۳۴۰۰ تن از فرزندان این شهر با یک مدیریت ایده‌آل و موضوعی پرنشاط،  سرگرم شده‌اند و این یعنی حرکتی قابل تقدیر .
دکتر باهر ادامه داد؛دهه فجر ایام خاصی است و برگزاری این مسابقات در این دهه و با یاد سردار دلها عظمت آن را خصوصاً در بین شرکت‌کنندگان صدچندان کرد.
 وی افزود؛ یک اقدام ورزشی و یک تشویق ساده باعث می شود فرزندان این شهر بیشتر به ورزش علاقه نشان دهند و خروجی آن فکر سالم ، شهروند سالم و اقدام سالم خواهد بود. شهین باهر گفت: بهترین سلاح مبارزه با معضلات و مشکلات اجتماعی ورزش است چرا که مبادرت به ورزش، همه ما را در مسیر اخلاق‌مداری و روحیه پهلوانی قرار می دهد. شهرداری تبریز ادامه داد؛ بچه‌ها باید بدانند مسئولینی هستند که به ورزش آنها و شادی شان اهمیت می دهند و این امر مشوق آنها در طی مراحل قهرمانی خواهد بود.
 وی افزود: باید از همه فضاها برای پیشرفت فرزندانمان بهره ببریم خواه فرهنگی، ورزشی یا آموزشی.
 دکتر باهر در پایان گفت: هر اقدامی که در جامعه انجام می‌دهیم بازخورد آن را در آینده خواهیم دید و هر چقدر انسان های خوبی پرورش دهیم از آینده ای درخشان تر بهره خواهیم برد.
گفتنیست در پایان این مراسم از برگزارکنندگان این رقابتها تجلیل بعمل آمد.