منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398     |     کد : 6564

بیانیه پایگاه شهید توانا همزمان با جشن 41 سالگی انقلاب اسلامی ایران

دشمنی‌های استکبار جهانی نمایان گر توانمندی‌های ایران اسلامی است

پایگاه شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بیانیه‌ای در خصوص فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران منتشر کرد.

 

پایگاه مقاومت شهید توانا  همزمان با جشن 41 سالگی انقلاب اسلامی کشورمان بیانیه ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

تاریخ غرورآفرین استقامت و پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی در این چهل سال، دفتری مشحون از اوراق درخشان است که با تقدیم خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار ایثارگر، استقلال، عزت و سربلندی را به ارمغان آورده است.

جبهه دشمنان مستکبر انقلاب اسلامی‌ که آمریکای جهان‌خوار در رأس آن بوده و هست، در این چهار دهه از تمام حربه‌ها و ترفندها برای اضمحلال و انهدام انقلاب اسلامی استفاده کرد ولی به حول و قوه ‌الهی در مقابلِ ملت مقاوم و استوار ایران اسلامی طعم تلخ شکست را چشیده است و از این پس هم این‌گونه خواهد بود، ان‌شاءالله.

این بیانیه می‌افزاید: مروری کوتاه بر ابعاد مختلف دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، نمایانگر این نکته بوده که نقاط قوت و توانمندی‌های ایران اسلامی، هدف اصلی هجمه دشمنان است که فرهنگ غنی اسلامی و توانایی‌های علمی در رأس این فهرست قرار دارد.

در جبهه نبرد مستمر فرهنگی که در قالب "جنگ نرم" می‌توان آن را تحلیل کرد، هدف دشمن سست کردن پایه‌ها و مبانی اعتقادی ملت مسلمان ایران به عنوان "کانون اصلی تولید قدرت نرم انقلاب اسلامی" است، زیرا این پایه و مبنای اعتقادی بود که توانسته با دمیدن روح ایثارگری در کالبد ملت ایران و همه ملت‌های آزاده جهان، آمریکای مستکبر را به چالش بکشاند.

در ادامه این بیانیه آمده است: مقایسه مختصر و مجمل بر آمار تولیدات علمی و فناوری کشورمان در پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از آن و به ویژه در سال‌های اخیر، که در سایه رهبری حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» به دست آمده، نشان می‌دهد که فرزندان عالم و مخلص ملت ایران اسلامی پا در میدانی نهادند که پیش از آن توسط دشمنان در "منطقه ممنوعه" قرار داشت و حتی تصور ورود به این محدوده ممنوع بود.

در بخش دیگری از این بیانیه تأکید شده است: امروز تلاش برای استمرار انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر تحقق اهداف مقدس این انقلاب بزرگ، باید در قالب "توانمندسازی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی" و "تداوم جهاد علمی" توسط همه ملت و به ویژه نخبگان علمی و فرهنگی صورت پذیرد.

دستیابی به امنیت، آرامش، سلامتی و سعادت دنیوی و اخروی، ثمره چهل سال همراهی بین مردم عزیز ایران اسلامی و دولتمردان و مسئولین تلاشگر انقلاب اسلامی بوده و عرصه‌­های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و زیستی دستخوش اهتمام ستودنی ایرانیان عظیم‌الشان است.

به برکت خون شهدای گران‌قدر و به مدد حضور ذی قیمت ایثارگران، جانبازان و همه خدمتگزاران انقلاب اسلامی و مردم غیور ایران پهناور، در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) مسیر سرسبز انقلاب اسلامی با شتابی افزون‌تر به سوی تعالی و پیشرفت در چشم‌اندازی درخشان پیش خواهد رفت.

استکبار جهانی که بیش از پیش به روزهای پایانی عمر خود رسیده، در تلاش است تا با تحریم و تهدید ایران اسلامی و ترور چهره‌های تأثیرگذار این مرزوبوم، فشاری حداکثری بر ایران اسلامی وارد کند اما به لطف خداوند متعال و رهبری ولی امر مسلمین، ایران اسلامی با قدرتی بیشتر رو به جلو حرکت کرده و قله‌های علم و فناوری را فتح کرده است.

دشمنی آمریکا و هم‌پیمانانش با مردم ایران و منطقه در ترور سردار شهید، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش بیش از پیش نمایان شد. حال همزمانی اربعین شهادت سردار سلیمانی با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، موجب وحدت و همبستگی بیشتر در میان اقشار مختلف مردم کشورمان شد. موضوعی که از نظر دشمنان قرار بود نتیجه‌ای عکس داشته باشد.

همان‌طور که مقام معظم رهبری فرموده‌اند، باید با نگاه به داخل و استفاده از پتانسیل‌های بی‌شمار کشورمان، مشکلات موجود را رفع کرد تا مردم ایران اسلامی با رفاه و آسایش بیشتری زندگی کنند. این موضوع قطعاً نیازمند مدیریت و تفکر انقلابی است تا با به‌کارگیری جوانان مؤمن، متعهد، متخصص و انقلابی، گام دوم انقلاب را با سرعت بیشتری اجرایی کند.
 

پایگاه مقاومت بسیج شهید توانا

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ