منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 9 بهمن 1398     |     کد : 6519

بقائی: افتتاحیه مسابقات جام پرچم فردا برگزار می‌شود/ برای برگزاری هر چه بهتر رقابت‌ها تلاش می‌کنیم

مسئول دبیرخانه نخستین دوره مسابقات جام پرچم گفت: تلاش می‌کنیم تا این مسابقات را به بهترین نحو و با همکاری هیئت‌های مختلف ورزشی برگزار کنیم.

مسئول دبیرخانه نخستین دوره مسابقات جام پرچم گفت: تلاش می‌کنیم تا این مسابقات را به بهترین نحو و با همکاری هیئت‌های مختلف ورزشی برگزار کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، محمدباقر بقائی، مسئول دبیرخانه مسابقات جام پرچم در رابطه با برگزاری مراسم افتتاحیه این مسابقات اظهار داشت: با توجه به اتمام مراحل ثبت‌نام و هماهنگی‌های صورت گرفته، مراسم افتتاحیه جام پرچم از ساعت 10 صبح فردا (پنجشنبه) در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم علاوه بر شرکت‌کنندگان در رشته‌های انفرادی و تیمی، مسئولان استانی و شهری نیز حضور خواهند داشت. این موضوع نشان‌دهنده اهمیت مسابقات و توسعه ورزش همگانی به خصوص در رده نوجوانان است.

بقائی با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان در مسابقات جام پرچم گفت: این مسابقات در دو بخش دختران و پسران زیر 14 سال تبریزی برگزار می‌شود که شاهد استقبال قابل توجه این رده سنی بوده‌ایم. در رشته فوتسال و والیبال حدود 2 هزار نوجوان تبریزی با هم رقابت می‌کنند. استقبال از رشته‌های دیگر این رقابت‌ها نیز خوب بوده است.

فرمانده پایگاه شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز ادامه داد: طی بازدیدی که آقایان ملاحسینی، فرمانده سازمان بسیج شهرداری و عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از دبیرخانه این مسابقات داشتند، بر برگزاری هر چه بهتر و منظم‌تر مسابقات رشته‌های مختلف جام پرچم تأکید کردند.

وی در پایان گفت: تلاش می‌کنیم تا مسابقات را به بهترین نحو و با همکاری هیئت‌های مختلف ورزشی برگزار کنیم.


PDF چاپ چاپ