سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
Info-bus.tabriz.ir
آدرس سازمان:تبریز-منظریه-خیابان جنت-بیست متری سوم جنب پارک منظریه
04134769595 همه روزه در خدمت شماییم.
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398
کد 6461

پیمان با سردار دلها

درخت تنومند انقلاب، بالنده و رو به تعالی است

همزمان با ویژه برنامه "پیمان با سردار دلها" بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید حیدرنیای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با سردار دلها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی تجدید بیعت نمودند.

ر این برنامه حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی، ضمن اشاره به اوضاع روز و سخنان مقام عظمای ولایت، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی،درخت انقلاب را تنومند کرد.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اشاره به فضاسازی و تفرقه افکنی کور دشمن افزود: تشییع پیکر سردار سلیمانی، بعد از تشییع پیکر حضرت امام خمینی ره، باشکوه ترین و بزرگترین تشییع پیکر تاریخ ایران بود.
به گفته وی، حیات سردار شهید سلیمانی، سرشار از سرمشق و درس برای همه ماست؛ و خداوند متعال اجر اخروی همه تلاش ها و مجاهدت های ایشان را با شهادت که آرزوی دیرین شان بود، به ان سردار گرانقدر ارزانی داشت.

در این ویژه برنامه حاج رامین سلطانی مداح شناخته شده شهر در رثای سردار حاج قاسم سلیمانی به نوحه خوانی پرداخت و حاج علی رنگ‌آور، از ذاکرین اهلبیت عصمت و طهارت به ذکر مصیبت پرداخت.
ویژه‌برنامه «پیمان با سردار دلها» با ذکر مصائب اهلبیت، دل‌های عاشورایی این مجلس، و حزن و اندوه حاضران به محلی برای ارادت ورزی اعضاء  پ
ایگاه مقاومت بسیج شهید حیدرنیای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به این شهید گرانقدر اسلام و ایران تبدیل شد.