منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 20 آذر 1398     |     کد : 6340

با حضور جانشین فرماندهی پایگاه حوزه یک شهید صدوقی برگزار شد

جلسه نظارت ستادی پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم(ع) شهرداری منطقه7 تبریز

 به گزارش پایگاه مقاومت امام موسی کاظم (ع) شهرداری منطقه 7 تبریز جلسه نظارت ستادی این پایگاه ، به منظور نظارت بر عملکرد این پایگاه مقاومت در روز سه شنبه 19 آذر ماه 1398 با حضور جانشین فرماندهی پایگاه حوزه یک شهید صدوقی و اعضای محترم شورای حوزه و فرمانده واعضای شورای پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) در سالن جلسات این منطقه برگزار شد.
در این جلسه مهندس غیور فرماندهی پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) ضمن خیر مقدم به جانشین محترم فرماندهی حوزه یک شهید صدوقی و هیئت همراه و خسته نباشید به اعضای بسیج منطقه به دلیل برنامه ریزی و تلاش بی وقفه در جهت اجرای برنامه عملیاتی و اقدامات خوبی که توسط اعضای این پایگاه در سال 98 صورت گرفته تقدیر و تشکر نمود و در ادامه به ارائه کلی عملکرد پایگاه مقاومت درسال 98 اشاره نموده و تصریح کرد با توجه به ستردگی وظایف و حجم بالای کار برای رسیدگی به امور محوله نیروهای بسیجی باید با یکدیگر همکاری ، همفکری و تعامل بالایی داشته باشند و حتی در اجرای وظایف محوله با حداکثر توان و تزریق روحیه بسیجی در بین همکاران نهایت تلاش را داشته باشند.
مهندس غیور فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امام موسی کاظم(ع) بیان داشت: شهرداری بعنوان نهادی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد در ابعاد دیگر فرهنگی نیز بایستی قدمهای محکم و تاثیری گذاری را بردارد و این یکی از مسئولیتهای بزرگ بسیج در سطح شهر می باشد.
ایشان در ادامه به برنامه ریزی های پلیدی که از طرف دشمن صورت گرفته بود اشاره نموده و افزود: ملت هوشیار ما در وقایع اخیر نشان دادند که همیشه و در هر شرایط پشتوانه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و حسابشان جدا از آشوبگران و فتنه گران است و خانواده بزرگ شهرداری در روز تجمع حمایت از اقتدار و امنیت کشور و حمایت از بیانات رهبری با حضور حداکثری همگام با ملت شریف ایران بار دیگر به جهان و جهانیان اقتدار خود را نشان دادند.
در این جلسه جانشین فرماندهی حوزه یک شهید صدوقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای شورای پایگاه و در راس آن فرمانده پایگاه امام موسی کاظم(ع) افزودند:اقدامات ارزشمند این پایگاه بایستی الگویی برای دیگر پایگاهها بوده که در نوع خود منحصر به فرد بوده و قابل تقدیر می باشد اقداماتی که فراتر از آن چیزی است که در یک پایگاه منطقه صورت می گیرد.  
حاج آقا آذریان در ادامه در خصوص اهمیت بسیج افزود: بسیج میراث امام بزرگوار و منشاء خیر و برکت برای نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد. اصل پیشگیری ایجاب می کند که امت اسلامی برای مقابله با هر گونه خطر احتمالی از سوی دشمنان اسلام در آماده باش کامل بسر برده و آمادگی دفاعی برای هرگونه خطری که اسلام را به مخاطره افکند را داشته باشند در حقیقت علت شکست ناپذیری انقلاب تکیه بر بسیج مردمی است بسیج خط شکن در همه عرصه‌ها است و کشور ایران به برکت نیروهای جان برکف بسیجی بیمه شده و امنیت اجتماعی جامعه منوط به ترویج فرهنگ بسیج است.
حاج آقا آذریان جانشین فرماندهی حوزه یک شهید صدوقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خاطراتی از 8 سال دفاع مقدس و رشادتهای غیرقابل توصیف جوانان این مملکت خاطرنشان کردند ارزش های نهادینه شده در دوران دفاع مقدس را باید محوری‌ترین آموزه های انقلاب اسلامی به شمار آورد که فرزندان برومند این مرزوبوم در حرکتی شگفتی ساز، آنها را برای همیشه در تاریخ ماندگار ساختند و تضمین کننده امنیت و اقتدار ایران شدند.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر مجدد از اعضای پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) در برنامه های دقیق ابلاغی و ابداعی، این پایگاه را یک پایگاه نمونه معرفی نموده و از زحمات تک تک اعضا تقدیر نمودند.
در ادامه جلسه اعضای شورای پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) به تشریح عملکرد 6 ماهه اول سال پرداخته و اقداماتی که طی 6 ماهه اول سال در سطح منطقه برای همشهریان و همچنین برای کارکنان صورت گرفته را بصورت مصور ارائه نمودند.