منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 22 آبان 1398     |     کد : 6206

پایان نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز؛

برترین‌های مسابقه شطرنج جام شهدای بسیج مشخص شدند + تصاویر

برترین‌های مسابقه شطرنج نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز مشخص شدند.

به گزارش دبیرخانه المپیاد، مسابقه شطرنج نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری (جام شهدای بسیج) امروز (چهارشنبه) در سالن شهید توانا برگزار شد.
 
در پایان این مسابقه که با استقبال پرشور کارکنان سازمان‌ها و مناطق مختلف شهرداری کلانشهر تبریز همراه بود، احد شریفی و مهدی علیزاده از سازمان آتش‌نشانی به ترتیب در رده‌های اول و دوم ایستادند. نقی عبدی از سازمان حمل بار نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این المپیاد، بهرنگ وصال و علی ذهتاب نیز به عنوان مسئول برگزاری و سرداور مسابقه در این رقابت‌ها حضور داشتند.

گفتنی است نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز (جام شهدای بسیج) در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های مختلف برگزارشده و با برگزاری مسابقه شطرنج آقایان به پایان رسید. این المپیاد با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با حوزه 3 بسیج شهرداری تبریز برگزار شد.

انتهای پیام/

م


مسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیجمسابقه شطرنج - جام شهدای بسیج
 
 
 
 


PDF چاپ چاپ