منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 6 آبان 1398     |     کد : 6130

پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری فرهنگی تاریخی منطقه هشت

پیام تسلیت

پیام تسلیت بمناسبت رحلت حضرت پیامبر(ع) و شهادت امام رضا(ع)


28 صفر، سالروز رحلت پیامبر رحمت و مغفرت، حضرت محمد مصطفی صلی‌الله علیه و آله و شهادت مظلومانه شبیه ترین خلق به پیامبر اعظم، قبله عارفان، نشانه هدایت یافتگان و مایه چشم روشنی فاطمه زهرا(س)، امام حسن مجتبی(ع) و همچنین 30 صفر، سالگرد شهادت غریبانه باب الحوائج، امام علی بن موسی الرضا(ع) است که باعث حزن و اندوه شدید همه مسلمانان جهان شده است.
پیامبر عظیم الشأن اسلام و اهل بیت مطهر ایشان مایه هدایت، خیر و برکت برای همه انسان های آزاده و آزاد اندیش به ویژه مسلمانان در سراسر عالم هستند. کسب رضایت الله متعال و رستگاری در دو عالم از مسیر تمسک به این عزیزان و سروران ما مسلمانان می گذرد. همه ما شکر گذار زندگی در سایه عنایات خداوند متعال در کشوری بر پایه قوانین و حدود الهی به رهبری عادلانه، خردمندانه و نیک منشانه حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) هستیم.
پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری منطقه ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت دو اختر تابناک امامت، امام حسن مجتبی (ع) و امام علی بن موسی الرضا(ع) به  تمامی مسلمانان جهان مخصوصا مسئولین، همکاران و بسیجیان منطقه  عاقبت به خیری، کامیابی و سلامتی را برای همگان از خداوند متعال مسئلت می نماید.


 

پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری فرهنگی تاریخی منطقه هشت