منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 17 شهريور 1398     |     کد : 5940

به مناسبت هفتمین روز از ایام ماه محرم؛

دعای پرفیض زیارت عاشورا در فرهنگسرای بزرگ الغدیر قرائت شد

مراسم پرفیض دعای زیارت عاشورا به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار می شود.ه گزارش روابط عمومی  حوزه سه شهید جوادی حسینی ،در راستای اجرای فعالیت‌های فرهنگی و ایجاد شور معنوی و به مناسبت هفتمین روز از ایام ماه محرم، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان و قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا با حضور جمعی از پرسنل فرهنگسرا و عموم همشهریان در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام امیر منور امام جماعت فرهنگسرا به تبین قیام امام حسین (ع) پرداخت و بیان کرد: این نهضت امام حسین(ع) و یاران با وفایش در عاشورا، پرچم دار تمام نهضت های بر حق تاریخ است و امروز نیز برای پیمودن مسیر سعادت باید دنباله رو این قیام باشیم.

حجت الاسلام منور گفت: مجموعه سیره و سنت امام حسین (ع) در زندگی به‌ ویژه در طول نهضت خونین، مهم ترین عامل برای بصیرت زایی در میان نسل جوان جامعه است.

امام جماعت فرهنگسرا افزود: در جای جای حماسه عاشورا شکیبایی در رفتارها و گفتارهای حماسه آفرینان عاشورا به چشم می‌خورد. وفا و عمل به پیمان و ایستادگی بر سر عهد از ویژگی‌های امام حسین(ع) و اصحاب وفادار آن حضرت است.لازم به ذکر است قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا از اول ماه محرم آغاز شده و روز یکشنبه آخرین روز برگزاری این مراسم هست.


بسیج حوزه سه - شهید جوادی سحسینی