منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398     |     کد : 5864

جام شهدای بسیج؛

نتایج دیدارهای هفته دوم از مرحله دوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز مشخص شد + جدول

دیدارهای هفته دوم از مرحله دوم مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه سه شهید جوادی حسینی، دیدارهای هفته دوم از مرحله دوم مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) در سالن شهروند برگزار شد.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این رقابت‌ها، در دیدارهای این هفته تیم‌های شهرداری منطقه (7)، شهرداری منطقه (10) و شهرداری منطقه (1) مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. تیم‌های سازمان عون بن علی و سازمان پسماند نیز در دیداری که 6 گل در پی داشت، به تساوی 3 بر 3 رضایت دادند. نتایج کامل بازی‌های هفته دوم از مرحله دوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز به شرح زیر است:

فرهنگسرای الغدیر 2 – 6 شهرداری منطقه (7)

در این بازی توحید ملالاری برای شهرداری منطقه (7) هت‌تریک کرد. محمد بابایی و رامین بیابانی نیز به ترتیب 2 و یک گل برای تیم پیروز این دیدار به ثمر رساندند. در آن سوی میدان نیز کمال عباسی توانست 2 گل از گل‌های خورده تیمش را جبران کند تا این بازی با نتیجه 6 بر 2 به پایان برسد.
 
پاکبانان منطقه (3) 2 – 8 شهرداری منطقه (10)
 
در دیداری که 10 بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد، شهرداری منطقه (10) توانست با نتیجه 8 بر 2 پاکبانان شهرداری منطقه (3) را شکست دهد.
 
مهدی اروج زاده توانست در این بازی هت‌تریک کند. وحید معرفتی و اسماعیل مهدی زاده نیز دیگر گل‌های شهرداری منطقه (10) را به ثمر رساندند. محسن حسن‌پور نیز هر 2 گل تیم پاکبانان منطقه (3) را وارد دروازه حریف کرد.

سازمان عون بن علی 3 – 3 سازمان پسماند
 
در دیداری که 6 گل در پی داشت، تیم‌های سازمان عون بن علی و سازمان پسماند به تساوی 3 بر 3 رضایت دادند. علی کاووسی هر 3 گل سازمان عون بن علی را به ثمر رسانده و هت‌تریک کرد. رضا فرخی (2 گل) و احمد ملک‌زاده نیز برای سازمان پسماند گلزنی کردند.
 
شهرداری منطقه (2) 2 – 5 شهرداری منطقه (1)
 
در آخرین دیدار هفته دوم از مرحله دوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز، شهرداری منطقه (1) توانست با نتیجه 5 بر 2 مقابل شهرداری منطقه (2) به پیروزی برسد. محمدرضا محمودی (2 گل)، رامین رستمیان، علی مرادی و وحید نوری زاده گل‌های تیم پیروز را به ثمر رساند.
 
در آن سوی میدان نیز سعید علیپور و سعید داوری برای شهرداری منطقه (2) گلزنی کردند.
 

 
گفتنی است در پایان مرحله دوم، 2 تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی صعود خواهند کرد.
 


بسیج حوزه سه - شهید جوادی سحسینی