منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398     |     کد : 5846

جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در محل حوزه سه شهید جوادی حسینی برگزارشد

با حضور مهندس صادقی بازرس حوزه سه شهید جوادی حسینی و اعضای شورای حوزه سه، جلسه هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در محل حوزه سه شهید جوادی حسینی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی حوزه سه شهید جوادی حسینی، در این مراسم مهندس صادقی بازرس حوزه سه شهید جوادی حسینی در سخنانی با اشاره به رشادت ها و ایثارگری ها در دوران هشت سال دفاع مقدش گفت: ملت رشيد ايران به دفع تجاوز برخاست و با دفاع مقدس از كيان اسلام و ميهن اسلامي سيلي محكمي بر دشمن نواخت و با سلاح و صلاح و در سايه رهبري ولي خدا، آن چنان حماسه استقامت و رشادت مظلومانه و سرسختانه ای سرود كه در تاريخ، به مثابه درس بزرگي باقي خواهد ماند و صراط مستقيم مبارزان و آزادي خواهان را ترسيم خواهد كرد .
وی ادامه داد: آنچه از حماسه، شجاعت ،قدرت، صلابت و فتح رزمندگان اسلام در اين مدت گذشت و آنچه از ايثار ، قدرت روحي، توكل به خدا و اعتماد به نفس كه ملت بزرگ ما از خود نشان دادندبا هيچ بيانی قابل توصيف نيست .
مهندس صادقی افزود: بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس باعث عظمت نظام و انقلاب است و همه باید در باشکوه برگزار کردن آن تلاش کنند، چرا که نکوداشت هفته دفاع مقدس نشانگر احترام به دستاوردهای متعالی نظام است.
بازرس حوزه سه شهید جوادی حسینی خاطر نشان کرد: برگزاری جشن ها و مراسم ها تاثیرگذار در این هفته موجب آشنایی نسل جوان و انسل بیش از گذشته آنان با این انقلاب پویا و متعالی خواهد شد.
وی مسئله انس بهینه نسل جوان با دستاوردهای مقدس انقلاب را موجب خنثی شدن نقشه های دشمن در تضعیف نظام دانست و گفت:باتوجه به شرایط حساس کنونی ونیاز به آشنایی نسل جدید با ارزشها و دستاوردهای انقلاب تمام دستگاه ها در برگزاری با شکوه مراسم های این هفته باید مشارکت لازم را داشته باشند.
گفتنی است در ادامه این مراسم اعضای شورای حوزه سه شهید جوادی حسینی نکاتی را در راستای هرچه بهتر برگزاری هفته دفاع مقدس بیان کردند و مقرر شدتا با برنامه ریزی های انجام گرفته گردان عاشورای حوزه سه شهید جوادی در رژه 31 شهریور حضور پرشوری داشته باشند


امیر عبدالهی