منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 24 مرداد 1398     |     کد : 5818

حضور و دیدار شهردار منطقه یک تبریز با فرمانده سازمان بسیج شهرداری

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری ، شهردار منطقه یک تبریز و هیئت همراه در سازمان بسیج شهرداری حضور یافته و با فرمانده سازمان دیدار کردند .
مهندس پاک نهاد شهردار منطقه یک در دیدار با مسئول سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا از بسیج به عنوان بخش اعظم و اثرگذار نقش اجتماعی و سازندگی که قادر به ایجاد چرخه تعاون و همگانی است یاد کردرو لازمه تداوم آن همکاری و تعاون بین آحاد و اقشار مختلف جامعه است و این راهبرد هنگامی محقق می‌شود که همه افراد دست به دست هم داده و هر یک با وظیفه خود کاملاً آشنا باشند و در این میان بسیج نیز به عنوان بخش اعظم و اثرگذار در این جامعه قادر است نقش مهمی را در چرخه این تعاون همگانی بر عهده گیرد.
 همچنین فرمانده سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا نیز ضمن قدردانی از حضور شهردار منطقه یک در این سازمان، بر همکاری و هماهنگی بیش از پیش منطقه با این سازمان تاکید ورزیده و بیان داشت: آنچه می‌تواند در جامعه ایجاد شور و اشتیاق نموده و روح امیدواری را ارتقا بخشد، همانا برنامه ریزی صحیح برای خانواده ها بوده و اجرای برنامه های مهم و فرهنگی، اجتماعی می‌تواند این مهم را دو چندان به پیش برده و همدلی و همگرایی را در جامعه ترویج بخشد.
حاج رحیم ملاحسینی گفت: نقش فرهنگ ،هنر، ورزش و تعاملات اجتماعی برای رسیدن به اهداف نظام بسیار حائز اهمیت بوده و باید شرایطی فراهم آید تا این حرکتها نهادینه گردد و نتایج حاصله در جامعه مشهود و مثمر ثمر واقع شود.
شایان ذکر است در این دیدار، فرمانده پایگاه مقاومت امام علی (ع) ، رئیس دفتر شهردار و مدیرامور ارتباطات منطقه یک و شورای سازمان بسیج حضور داشتند.

.


.

.
.

.

.