منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398     |     کد : 5789

نشست هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج شهرداری تبریز

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری سپاه عاشورا نشست هیئت اندیشه‌ورز سازمان بسیج شهرداری تبریز  متشکل از نخبگان مدیریت شهری  و صاحب نظران در مسائل مختلف اجتماعی،فرهنگی با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف مجموعه شهرداری و یافتن راهکارها و رفع معایب و نواقص و ارتقاء قوتها در محل اتاق جلسه سازمان بسیج شهرداری تبریز  تشکیل شد.
در ابتدای جلسه سرهنگ ملاحسینی فرمانده سازمان بسیج شهرداری هدف از تشکیل اتاق فکر سازمان در قالب هیئت های اندیشه ورز را برنامه ریزی و عمل در عرصه خدمت به مردم در راستای  عمل کردن به مطالبات و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت ایت ا.. خامنه ای و همچنین تعریف و ارایه برنامه های اثر بخش جهت تقویت بسیج شهرداری تبریز و همچنین ارایه راهکارها و شیوه هایی جهت بهبود کارایی مدیریت شهرداری دانست
سپس دکتر سید حبیب شکوری دبیر مرکز اندیشه و راهبردی سازمان بسیج با اشاره به این که مقام معظم رهبری فلسفه تشکیل هیئت های اندیشه ورز را سال 95 در دیدار با بسیجیان مطرح و ابلاغ فرمودند، اظهار داشت: هیئت های اندیشه ورز وظیفه دارند به عنوان پشتوانه فکری برنامه های بسیج، مسائل و مشکلات اساسی را بررسی و احصا نموده و در راستای خدمت رسانی بهتر به مردم راه حل تخصصی ارائه نمایند. سپس ایشان ارایه گزارشی از فعالیتهای انجام یافته در قالب کمیته های تخصصی  و طرحهای مطالعاتی انجام شده ارایه نمود .
در انتهای این جلسه اعضاء جلسه  هر کدام پیرامون موضوعات و اهداف جلسه و نوع تعاملات به ایراد سخنرانی پرداختند.