منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 13 مرداد 1398     |     کد : 5768

از سری جلسات امر به معروف و نهی از منکر حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز به میزبانی پایگاه حضرت زینب کبری (س) برگزار گردید

از سری جلسات امر به معروف و نهی از منکر حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز این بار به میزبانی پایگاه حضرت زینب کبری (س) شهرداری منطقه 2 تبریز برپا شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، این جلسه با حضور بسیجیان پایگاه های مقاومت حضرت زینب کبری (س) شهرداری منطقه 2 و حضرت خدیجه (س) شهرداری منطقه 5 تبریز در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 2 با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مددی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین مددی در سخنانی ضمن تفسیر یکی از دعاهای زیارت عاشورا گفت: عشق و علاقه قلبی به ائمه اطهار علاوه بر شادی دلها، مهمترین عامل مقام و منزلت مسلمانان محسوب می شود.
وی در ادامه اظهار داشت: علاوه بر محبت به اهل بیت، حق گفتن و دفاع از حق، مبارزه با نفس، بدی دیگران را با خوبی جواب دادن و ... از نکات بارز منزلت انسانهای والا بشمار می آید.
حجت الاسلام مددی ویژگی های مهم مسلمانان از جمله کمک به فقرا، ادای نماز، پایبندی به ادای گواهی و... را از اهم مواردی برشمرد که افراد دارای منزلت از این صفات برخوردارند و تاکید کرد: در راستای تعلیمات دین مبین اسلام و اکرام مسلمانان و تلاش برای حل مشکل آنان؛ تمامی همکاران بایستی در تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با شهروندان همچنین جلب رضایت آنان، تلاش وافری بکار بگیرید.                              روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز