منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1398     |     کد : 5761

به میزبانی پایگاه مقاومت مطهره برگزار شد؛

سری جلسات امر به معروف و نهی از منکر حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز

از سری جلسات امر به معروف و نهی از منکر حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز به میزبانی پایگاه مقاومت مطهره شهرداری منطقه 4 تبریز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، این جلسه با حضور بسیجیان پایگاه مطهره، نرجس خاتون شهرداری منطقه 3 و نیز سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز قبل از ظهر روز سه شنبه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مددی در حسینیه شهرداری منطقه 4 تبریز برپا شد.
حجت الاسلام و المسلمین مددی در ابتدای جلسه با تبریک ایام حج و فرا رسیدن عید سعید قربان گفت: در ایام حج قرار داریم و یکی از واجبات اعمال انسان ها، حج می باشد.
وی با اشاره به محبوب ترین قدم ها در نزد خداوند تبارک تعالی افزود: دو قدم در نزد خداوند متعال، محبوب ترین قدم هاست یکی قدم در راه رفع حاجت از مومن و دیگری نگاه محبت آمیز همسر به شوهر و بالعکس  و همچنین قدم برای وصل ارتباط (با کسی که قهر بودی پیشقدم شوی) یکی دیگر از محبوب ترین قدم هاست.
سخنران جلسه در ادامه خاطر نشان کرد: دو جرعه در نزد خداوند رحمان و رحیم محبوب ترین جرعه هاست یکی خشم و غضب را با حلم بنوشد و دومی مصیبتی که می بیند آن را با صبوریت بنوشد و همچنین دو قطره محبوب ترین قطره هاست اولی قطره خونی که از انسان جاری می شود در راه خداوند تبارک تعالی باشد و دومی در دل شب انسان از ترس عظمت الهی قطره اشکی از چشمش جاری شود.
حجت الاسلام و المسلمین در پایان گفت: انسانی که بتواند خشم خود را در موقع عصبانیت کنترل کند انسان شجاعی هست و همچنین در موقع عصبانیت انتقام نگیرد نیز انسان شجاعی می باشد.
گفتنی است در این جلسه به رعایت اخلاق و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به نکات ارزشمند و تقویت تحکیم خانواده پرداخته شد.
 
                              
                              روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز