منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 30 تير 1398     |     کد : 5692

دیدار سرپرست شهرداری منطقه 7 از همکار جانباز

دیدار با این همکار جانباز مصطفی بافنده و تقدیر از رشادت های بی نظیر ایثارگران در طول 8 سال دفاع مقدس

به گزارش پایگاه مقاومت  شهرداری منطقه 7 تبریز : مهندس پور خردمند سرپرست شهرداری منطقه7 تبریز در دیدار با این همکار جانباز ضمن تقدیر از رشادت های بی نظیر ایثارگران بویژه وی در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: دیداربا خانواده ایثارگران برای تجدید روحیه و ایجاد انگیزه و آرامش بیشتر در کارها بسیار موثر است.

مهندس پور خردمند در ادامه به ایثارگری و فداکاری همسران جانباز اشاره کرده و گفت: همسران جانباز نمونه کامل از خود گذشتگی و صداقت و صفای باطن هستند و دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و رفع مشکلات آنان از مهمترین اهداف و افتخارات می باشد.

وی افزود: احترام گذاشتن به جانبازان از مهمترین وظایف ماست چرا که دستاوردهای امروز ما در حوزه حاکمیتی، استقلال و آزادی و آرامش ما مرهون رشادت ها و فداکاری های آنان بوده و باید از این ارزش ها دفاع کرده و آن را استمرار بخشیم.
مصطفی بافنده  همکار ایثارگر در این دیدار ضمن ذکر خاطراتی از همرزمان شهیدش اظهارداشتند که این دیدارها توفیق و فرصتی است که یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و ایثارگری جوانان کشور را یادآوری کنیم.
گفتنی است: مصطفی بافنده  همکار ایثارگر شاغل در شهرداری منطقه 7 تبریز که در منطقه بلندی های ماووت- عملیات خیبر و والفجر از ناحیه پا دچار مجروحیت و جانبازی شده است.
 آرزوی سلامتی و بازگشت هرچه زودتر به کانون گرم خانواده را برای ایشان داریم .