منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 25 تير 1398     |     کد : 5667

در راستای هفته حجاب و عفاف برگزار شد؛

جلسات روشنگری پایگاه های مقاومت شهیده مطهره و نرجس خاتون

جلسات روشنگری پایگاه های مقاومت شهیده مطهره شهرداری منطقه 4 و نرجس خاتون شهرداری منطقه 3 تبریز، به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، چهارمین جلسه از سری جلسات روشنگری پایگاه مقاومت شهیده مطهره شهرداری منطقه چهار، 19 تیر ماه 98 با حضور بانوان بسیجی این پایگاه، با موضوع تاثیر رسانه های غربی و فلسفه وجودی آن در زیرساخت های خانواده، با سخنرانی خانم محمدی  برپا شد.
گفتنی است: در پایان این جلسه، از سه کارمند نمونه و باحجاب این منطقه با اهداء لوح از سوی شهردار منطقه و هدیه فرهنگی از سوی فرمانده پایگاه، تقدیر بعمل آمد.
این گزارش می افزاید: جلسه روشنگری پایگاه مقاومت نرجس خاتون شهرداری منطقه 3 تبریز نیز، 19 تیر با سخنرانی خانم درستی در حسینیه شهید امیررضا فخیم منطقه به مناسبت هفته حجاب و عفاف برگزار شد.
شایان ذکر است: همچنین در این راستا ایستگاه حجاب و عفاف توسط پایگاه شهیده طاهره فرهنگسرای الغدیر برپا شد و مسابقه کتاب خوانی با موضوع حجاب و عفاف، قصه گویی برای کودکان با موضوع حجاب و عفاف، مشاوره رایگان و... از برنامه های این ایستگاه بود. 
                                                                    روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز
 


بسیج خواهران