منوی اصلی
 
تاریخ : جمعه 21 تير 1398     |     کد : 5635

حضور پرشور بانوان بسیجی در پویش ملی و اجتماع مردمی مدافعان خانواده

بانوان بسیجی حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز، در پویش ملی و اجتماع مردمی مدافعان خانواده شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، این اجتماع مدافعان حریم خانواده  به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب در تفرجگاه عون بن علی تبریز، با حضور پرشور بانوان بسیجی مناطق دهگانه و سازمان های تابعه شهرداری تبریز برگزار گردید.
محمدزاده در گفتگو با خبرنگار شهریار اظهار کرد : مسئله عفاف و حجاب گرچه مسئله فردی است اما بازخورد آن اجتماعی است و افراد جامعه نسبت به بدپوششی و بدحجابی نباید بی تفاوت باشند . ایشان عنوان کردند حجاب برای زن به معنای ذلت نیست بلکه به معنای عصمت و حفظ زن است . 
وی هدف از برگزاری و شرکت در این همایش را که امسال نیز با عنوان حجاب میراث ایرانی و گرایش جهانی نامگذاری شده است ترویج و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب و رفتار عفیفانه و صیانت از حریم خانواده دانست . 
 گفتنی است: این اجتماع  بزرگ به مناسبت هفته عفاف و حجاب در جوار یادمان شهدای گمنام عون بن علی در ارتفاعات عینالی تبریز توسط حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز برپا شد.
شایان ذکر است: در پایان این اجتماع از سه بانوی محجبه و نمونه شاغل در شهرداری تبریز تقدیر به عمل آمد.

 
                              روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز
 


بسیج خواهران