منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 18 تير 1398     |     کد : 5614

افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز برگزار می‌شود

مراسم افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز روز یکشنبه، 23 تیرماه و همزمان با میلاد امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز روز یکشنبه، 23 تیرماه و همزمان با میلاد امام رضا (ع) برگزار می‌شود.

به گزارش معاونت ورزش پایگاه شهید توانا، مراسم افتتاحیه نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری با عنوان جام شهدای بسیج همزمان با میلاد با سعادت امام رضا (ع)، روز یکشنبه، 23 تیرماه برگزار می‌شود.
 
در این مراسم که از ساعت 10 صبح در سالن آزادی و با حضور مسئولان استانی و شهری برگزار می‌شود، علاوه بر رژه تیم‌های شرکت‌کننده در رشته‌های فوتسال و والیبال، بازی‌های افتتاحیه این دو رشته نیز بر اساس برنامه زیر برگزار خواهد شد:
 
دیدار افتتاحیه مسابقات فوتسال:
 
شهرداری منطقه (2) – سازمان ترافیک – ساعت 12
 
دیدار افتتاحیه مسابقات والیبال:
 
شهرداری منطقه (10) – سازمان آتش‌نشانی – ساعت 13
 
گفتنی است نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) با مشارکت پایگاه شهید تواناء سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و حوزه 3 شهید جوادی حسینی بسیج شهرداری از 23 تیرماه آغاز شده و تا هفته بسیج ادامه پیدا خواهد کرد. این المپیاد در رشته‌های فوتسال، والیبال، شنا، شطرنج، تیراندازی، دارت و قوی‌ترین کارکنان برگزار می‌شود.

 
انتهای پیام/


پایگاه مقاومت شهید توانا -سازمان ورزش