منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 15 تير 1398     |     کد : 5606

نشست هم اندیشی برنامه های تربیت بدنی حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز برگزار شد

فرمانده حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز از برگزاری جلسه هم اندیشی برنامه های تربیت بدنی حوزه خواهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، محمدزاده فرمانده حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: این جلسه هم اندیشی با حجت الاسلام و المسلمین قدوسی نیا، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در راستای برنامه ریزی برنامه های تربیت بدنی حوزه خواهران در سال جاری و همچنین چگونگی اجرای این برنامه ها، برگزار گردید.
شایان ذکر است: تنی چند از اعضای شورای حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز نیز در این جلسه حضور داشتند.
محمدزاده در حاشیه این جلسه با اشاره به این نکته که سلامت هرجامعه ای را سلامت افراد آن جامعه تضمین می کنند؛ گفت: امروزه زنان همپای مردان در جامعه نقش موثر و سازنده ای را ایفا می کنند پس باید سالم، نیرومند و با طراوت باشند. چرا که در کنار کارهای خارج از خانه،‌ همچنان مسئولیتهای سنگین خانه داری، بچه داری و تربیت کودک را بر دوش دارند که انجام این وظایف، نیازمند یک بانوای سالم چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی دارد.


 
                              روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز
 


بسیج خواهران