منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 10 تير 1398     |     کد : 5594

آزمون الکترونیکی برای شرکت کنندگان در کلاس های دوره آموزشی تفسیر نهج البلاغه برگزار شد.

فرمانده حوزه خواهران شهیده فریبا تذاکری سازمان بسیج شهرداری تبریز از برگزاری آزمون الکترونیکی برای بانوان بسیجی که در کلاس های تفسیر نهج البلاغه شرکت نموده بودند، خبر داد.

ه گزارش روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز، محمدزاده فرمانده حوزه خواهران  با اعلام این خبر گفت: این کلاس ها از مهر ماه سال 97 برای فرماندهان، اعضای شورا و بسیجیان مناطق دهگانه و سازمانهای تابعه شهرداری برپا گردید.
محمدزاده با اشاره به این نکته که جمع کثیری از بسیجیان در این کلاس ها حضور یافتند؛ گفت: این کلاس ها و جلسات با سخنرانی دکتر تقیه خواه طی 12 جلسه در اتاق جلسه شهرداری تبریز برگزار شد که در پایان این جلسات ، آزمونی به صورت الکترونیک برای بانوان بسیجی شرکت کننده برپا شد.
فرمانده حوزه خواهران اظهار کرد ؛ نهج البلاغه گنجینه ارزشمندی است که هر انسان خواهان سعادت حقیقی را به سوی خود فرا می خواند پس از قرآن کریم بیشترین آثار و تالیفات در ارتباط با کتاب شریف و ارزشمند نهج البلاغه نگاشته شده است زیرا نهج البلاغه تجلی شخصیت و عظمت امام علی (ع) است .
وی افزود : بستر سازی برای بسیجیان جهت پذیرش امام علی (ع) به عنوان یک الگوی انسان کامل و معرفی کتاب نهج البلاغه به عنوان یک نمودار جامع و کامل برای پیشبرد اهداف فرد و اجتماع  از دیگر اهداف برگزاری سلسله جلسات تفسیر نهج البلاغه در مجموعه شهرداری بود .  
وی در پایان خاطر نشان ساخت: گواهی پایان دوره برای قبولین در این آزمون اهداء خواهد شد.

 
                               روابط عمومی حوزه خواهران سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز
 
 


بسیج خواهران