منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 22 خرداد 1398     |     کد : 5532

پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار کرد:

کارگاه آموزشی خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی

کارگاه آموزشی با محوریت "خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی" با همکاری پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای الغدیر و پلیس فتای استان برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، گسترش روزافزون اطلاعات و فضای مجازی در سال‌های اخیر تأثیرهای بسیاری را در ابعاد مختلف بر خانواده نمایان ساخته است. تأثیراتی که در کنار مزیت‌های خود، آسیب‌هایی را هم به‌دنبال داشته  و دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی را بر خانواده‌ها تحمیل نموده است، موضوعی که در تمام جوامع موضوعیت داشته و محدود به جامعه و یا اقلیتی خاص نمی‌شود.

بدین منظور پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیر جهت شناسایی معضلات و آسیب‌های فضای مجازی بر خانواده و ارائه راهکارهای عملی، کارگاه آموزشی با محوریت «خانواده، اخلاق و امنیت در فضای مجازی» را با مشارکت پلیس فتای استان برگزار کرد که با استقبال خانواده ها مواجه شد.

در اين كارگاه آموزشي اکبر جعفری از کارشناسان پلیس فتای استان، نكاتي در خصوص نقش رسانه ها در خانواده و مهمترين خطرهاي اينترنت براي جوانان، شیوه های نوین کلاهبرداری های اینترنتی، جاسوسی، راهنمايي صحيح به فرزندان در خصوص اينترنت و فضاي مجازي،  و راهكارهاي رسيدن به ايمني از آسيب هاي فضاي مجازي را ارائه كرد.


مدیر وب سایت