منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 13 خرداد 1398     |     کد : 5505

طی مراسمی در حسینیه شهرداری منطقه 3 برگزار شد ؛

اهداء جوایز به شرکت کنندگان کلاسهای آموزشی معارف و احکام شرعی

به گزارش پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 3 تبریز ؛ در بین الصلاتین ظهر و عصر امروز طی مراسمی از شرکت کنندگان در کلاس های آموزش معارف و احکام شرعی که همه روزه ساعت 13 به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزار می شد ، تقدیر به عمل آمد.


در این مراسم با حضور امام جماعت منطقه حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا هوشیار ، معاون مالی و اقتصادی و مدیران و پرسنل منطقه در حسینیه شهید امیر رضا فخیم شهرداری منطقه مابین کارمندان شرکت کننده در کلاسهای آموزش معارف و احکام شرعی ویژه ماه رمضان قرعه کشی شده و به نفرات خوش شانس جوایزی به رسم یادبود اهداء گردید.


در طول مدت یکماهه کلاسهای آموزشی معارف و احکام شرعی ویژه ماه مبارک رمضان ، شرکت کنندگان از  مباحث ارائه شده توسط امام جماعت منطقه حجت الاسلام و المسلمین حاج اقا هوشیار ، همچون (زیبایی های زندگی در قرآن)، (عوامل جذابیت از دیدگاه اسلام و روانشناسان )، (نگاه قرآن به سلام )، (دوستی در قرآن )، (انسان و شیطان ) ، (خصوصیات دوست خوب از دیدگاه قرآن ) ، (تقوا از نگاه قرآن )، ( قانون عمل و عکس العمل ) و ... بهره مند شدند .


کلاسهای مذکور با مدیریت واحد امور ارتباطات شهرداری منطقه در طول ایام ماه مبارک رمضان قبل از نماز جماعت از ساعت 13 تا اذان ظهر در حسینیه شهید فخیم شهرداری منطقه با حضور پرسنل علاقه مند برگزار گردید.


گفتنی است که بعد از برپایی آزمون توسط واحد آموزش معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری کلانشهر تبریز ، به نفرات برتر مدارکی ارائه خواهد شد.


                                                      
                                         پایگاه مقاومت امام حسین (ع) شهرداری منطقه 3 کلانشهر تبریز


پایگاه مقاومت امام حسین(ع) شهرداری منطقه سه