منوی اصلی
 
تاریخ : جمعه 10 خرداد 1398     |     کد : 5490

حضور پر شور کارکنان شهرداری منطقه دو تبریز در راهپیمایی روز قدس

کارکنان شهرداری منطقه دو تبریز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد آزادی خواهی مردم مظلوم فلسطین را سر دادند.

کارکنان شهرداری منطقه دو تبریز امروز با شعارهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و با حضور باشکوه خود بار دیگر فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی سر دادند و حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.
در این راهپیمایی که با حضور چشمگیر جوانان و کودکان همراه بود، بسیجیان، اعضا پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) و پرسنل شهرداری منطقه دو تبریز خشم وانزجار خود را از استکبار جهانی واسرائیل غاصب به جهانیان نشان داده و بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.
اعضا پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع)، بسیجیان و کارکنان همیشه در صحنه شهرداری منطقه دو تبریز در روز قدس با حضور خود مشت محکم دیگری بر دهان استکبار جهانی زدند و با مشت های گره کرده و فریادهای رسا از مردم ستم دیده فلسطین اعلام حمایت کرده و خواستار حمایت سازمان های بین المللی از سرزمین بیت المقدس و توقف نسل کشی مسلمانان در سرزمین های اشغالی شدند.
مراسم روز جهانی قدس در شهرتبریز از میدان ساعت، مقابل عمارت شهرداری تبریز به سمت مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.
دفاع از مظلومان و مسلمانان از اهداف و آرمان های مهم نهضت شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) بود و بر این اساس نامگذاری آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی نشان از اهمیت مساله فلسطین و قدس شریف در افکار و اندیشه های بلند ایشان دارد.پایگاه مقاومت امام حسن(ع) -شهرداری منطقه دو