منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 7 خرداد 1398     |     کد : 5443

برگزاری جلسه بصیرت افزایی

مسئول امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 3 گام دوم انقلاب اسلامی را تبیین کرد

جلسه بصیرت افزایی و تبیین گام دوم انقلاب اسلامی با حضور پرسنل شهرداری منطقه 3 تبریز و با سخنرانی مسئول امور فرهنگی و اجتماعی قبل از اقامه نماز ظهر و عصر در حسینیه شهید امیررضا فخیم شهرداری منطقه برگزار شد.

به گزارش پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 3 تبریز؛ مسئول امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه حجت الاسلام حاج آقا حسین اسماعیلی طی سخنرانی قبل از اقامه نماز ظهر و عصر، گام دوم انقلاب اسلامی را برای پرسنل شهرداری منطقه تشریح کرد.


جلسه بصیرت افزایی و تبیین گام دوم انقلاب اسلامی در شروع چهل ساله دوم ، در حسینیه شهید امیررضا فخیم منطقه با پرداخت به چندین محور برپا گردید.
حجت الاسلام حسین اسماعیلی گام دوم انقلاب اسلامی را به سه مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی تقسیم کرده و گفت: انقلاب اسلامی ایران درگام دوم خود به آرمان بزرگ خود یعنی ایجاد تمدن نوین اسلامی همت گماشته و با حرکت به سوی این تمدن بزرگ ، خود را برای طلوع خورشید عالم تاب، ولایت حضرت مهدی امام زمان آماده خواهد کرد.
مسئول امور فرهنگی و اجتماعی منطقه نقش جوانان را در این راستا مهم دانسته و افزود: باید زمینه پیشرفت و رشد جامعه را با ارزش دادن به جوانان و سپردن نقش های مهم کشوری فراهم آورد.
وی نیل به اهداف عالیه نظام در گام دوم انقلاب اسلامی را در گرو عمل به توصیه های مقام معظم رهبری در مباحثی همچون علم و پژوهش ، معنویت و اخلاق، اقتصاد و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی و عزت ملی در روابط خارجی با رعایت مرزبندی با دشمن دانست.
جلسه بصیرت افزایی و تبیین گام دوم انقلاب اسلامی به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر توسط امورارتباطات و امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه با حضور پرسنل در حسینیه شهید امیررضا فخیم منطقه برگزار شد.


همچنین مراسم عزاداری به مناسبت شهادت اولین امام شیعیان حضرت امام علی (ع) با حضور کارکنان نمازگزار شهرداری منطقه در بین الصلاتین ظهر و عصر امروز با نوحه خوانی و مرثیه سرایی خادم اهل بیت عصمت و طهارت علی عظیمیان در این حسینیه برگزار گردید.


 
                       پایکاه مقاومت امام حسین (ع) شهرداری منطقه3 کلانشهر تبریز


پایگاه مقاومت امام حسین(ع) شهرداری منطقه سه