منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 28 بهمن 1397     |     کد : 5094

پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری فرهنگی تاریخی منطقه هشت

برگزاری مراسم گرامیداشت قیام 29 بهمن تبریز در تیمچه مظفریه

همزمان با سالروز قيام مردم تبريز در29 بهمن سال 1356 مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این ایام ،در تیمچه مظفریه بازار تبریز برگزار شد

در این مراسم که با حضور امام جمعه محبوب تبریز، سردار نقدی، شهردار تبریز و شهردار منطقه هشت برگزار شد، شهروندان تبریز حضور پرشوری در این مراسم داشتند.

سردار محمدرضا نقدی امروز در مراسم گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن تبریز و چهلمین سال پیروزی انقلاب که توسط بازاریان و اصناف تبریزی در تیمچه مظفریه بزرگ‌ترین بازار مسقف جهان برگزار شد، اظهار کرد: شهدای میهن اسلامی طعم استقلال و آزادی را نچشیده‌اند ولی به همت خود، این نعمت را به ما چشاندند.

وی با اشاره به قیام ۲۹ بهمن تبریز و شهدای این قیام گفت: این تاریخ برای همیشه جاودان مانده است و ما امروز گرد هم جمع شده‌ایم تا بگوییم ای شهدایی که در روزهای تاریک طاغوت و لحظات ناامید، مخوف، ترسناک تنها و دست خالی و بدون امکانات آمدید و در مقابل استبداد ایستاده‌اید، خون شهدای ۲۹ بهمن در رگ‌های مردم می‌جوشد.

امروز خون شهدای ۲۹ بهمن تبریز در رگ‌های ۲۷ شهید تروریستی اخیر و جوانان فلسطینی می‌جوشد که هر جمعه همانند کابوس بر سر صهیونیست‌ها فرود می‌آید.

وی تاکید کرد: حضور باشکوه و با نشاط و پرمعنای مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن توانست همه نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران متذکر شد: این جوشش خون شهدا فرو نخواهد نشست و همیشه ادامه و گسترش خواهد یافت و جا دارد به مردم آفرین گفت که با وجود نقشه‌های شیاطین این انقلاب را چهل ساله کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: صهیونیست‌ها می‌دانند که حرف رهبر معظم انقلاب مبنی بر رفتن صهیونیست‌ها حتمی بوده و این اتفاق قطعاً خواهد افتاد.

در جنگ تحمیلی نیز همه کشورها با تجهیز ارتش بعثی سعی بر حمایت از آنها داشتند به طوریکه بعثی‌ها با ۳۰۰ فروند هواپیما و ۲۹۰۰ تانک و تا دندان مجهز وارد جنگ با ایران بدون امکانات و تجهیزات شدند. مردم با فرمول شهدای ۲۹ بهمن و قدرت را فقط از آن خدا دانستن جلو رفتند و از این‌رو همیشه پیروز بودند

وی اذعان داشت:امروز جا دارد بعد از تجربه تلخ مسائل اقتصادی و تجارب در تورم سنگین، مشکلات اقتصادی، افزایش قیمت ارز و پول ملی در دولت قبلی و فعلی به روش خود و انقلابی خود برگردیم و پای مکتب شهدای ۲۹ بهمن بمانیم.

این مقام ارشد نظامی خاطرنشان کرد: اگر در همه میدان‌هایی که در مقابل دشمن قرار گرفته و توانستیم با دست خالی پیروز شویم به خاطر توکل به خداوند است.
 

 
پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری فرهنگی تاریخی منطقه هشت


پایگاه مقاومت ثامن الائمه(ع) -شهرداری منطقه هشت