منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 1 بهمن 1397     |     کد : 4866

با حضور اعضای شوای پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد:

جلسه هم اندیشی اعضای شورای حوزه 3 شهید جوادی حسینی شهرداری تبریز

جلسه هم اندیشی اعضای شورای حوزه 3 شهید جوادی حسینی شهرداری تبریز با اعضای شوای پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیر در محل این مجموعه سرا برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی برنامه های اجرایی بسیج شهرداری تبریز، ظهر امروز جلسه هم اندیشی اعضای شورای حوزه 3 شهید جوادی حسینی شهرداری تبریز با شورای پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیر در اتاق جلسه این مجموعه برگزار شد.
در این جلسه صادقی جانشین حوزه 3 شهید جوادی حسینی شهرداری تبریز ضمن تسلیت ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا( سلام الله علیها) با اشاره به شاخصه های بسیج گفت: یکی از مهمترین شاخصه های بسیج حضور در نماز جماعت و برگزاری پر شور آن می باشد که  باید درتبلیغ و ترویج این فریضه الهی هرچه بیشتر تلاش کرد
صادقی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مصادف شدن دهه فجر امسال با ایام سوگواری حضرت فاطمه(س) گفت: ما امسال فجر فاطمی خوایم داشت و لازم است امسال، تمامی برنامه های اجرایی باشگوه تر از هرسال دیگر با محوریت این دو ایام برگزار شود.
در ادامه جلسه فیروز رضایی فرمانده پایگاه بسیج شهدای مدافع حرم فرهنگ سرای بزرگ الغدیرنیز ضمن قدردانی از حضور اعضای شورای حوزه،گزارش مبسوطی را درباره برنامه ها و عملکرد این پایگاه در سال جاری ارائه نمود و اعضا به ارائه نکته نظرات و دیدگاه های خود درباره فعالیت های صورت گرفته پرداختند.
در انتهای این جلسه  صادقی ، فعالیت های انجام شده در این مجموعه را بسیار خوب و ارزنده تلقی نمود و از مدیریت ، کارکنان و فرمانده پایگاه در ارائه خدمات گسترده فرهنگی و اجتماعی به شهروندان قدردانی بعمل آورد.
لازم به ذکر است که حاضرین در جلسه به اقامه نماز جماعت ظهر و عصر پرداختند.
مدیر وب سایت