منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 11 دي 1397     |     کد : 4775

با مشارکت پایگاه های بسیج خواهران و برادران فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد؛

برگزاری همایش طلیعه حضور ویژه خواهران حوزه های علمیه استان در فرهنگ سرای بزگ الغدیر

همایش طلیعه حضور حوزه های علمیه خواهران استان و تجلیل از برگزیدگان چهارمین جشنواره علامه حلی با حضور حجج الاسلام فقیه جانشین ولی فقیه در استان و حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرا، قبل از ظهر امروز همایش طلیعه حضور ویژه حوزه های علمیه خواهران استان و و تجلیل از برگزیدگان چهارمین جشنواره علامه حلی با مشارکتپایگاه های برادران شهدای مدافع حرم و خواهران سیده طاهره هاشمی فرهنگ سرای بزرگ الغدیر و حضور حجج الاسلام فقیه جانشین نماینده ولی فقیه در استان و حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد.
در این هایش حجت الاسلام فقیه گفت: حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی روی جوانان متمرکز شده اند و می فرمایند: جوانان امید انقلاب هستند که بایستی حفظ شان کنیم و اجازه ندهیم دشمن در این گروه ورود جدی داشته باشد و با هجمه های فرهنگی وئ اجتماعی ، جوانان کشور را از مسیر اسلام و انقلاب دور گرداند.
وی افزود: یکی از اهداف فرهنگی آموزشی در کشور ما ، پرورش پژوهشگر است، و چنانچه بخواهند یک جامعه، دانشگاه و یا مجموعه ای را ارزشیابی کنند خروجی علمی آن مجموعه را بررسی می کنند پس اگر پژوهش ما درست جهت گیری نشود آثار زیان باری برای جامعه در پی خواهد داشت.
حجت الاسلام فقیه با بیان اینکه کار پژوهشی وقتی با انگیزه الهی همراه باشد کاربردی تر خواهد بود، افزود: اگر کار پژوهشی با نیت خدمت به خلق باشد تأثیری شگرف در جامعه خواهد داشت.
وی در مورد فضایل اخلاقی پژوهش گفت: یکی از فضائل اخلاقی پژوهش، امانتداری است، نکته دیگر حقیقت جویی است یعنی در پژوهش طالب واقعیت باشیم و اگر پژوهش گروهی باشد خطای کمتری خواهد داشت.
برگزاری کارگاه آموزشی "ایجاد انگیزه" و "رشد متوازن" توسط حجت الاسلام مخدوم ، رئیس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی از دیگر برنامه های اجرایی در این مراسم بود


مدیر وب سایت