منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397     |     کد : 4617

پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری منطقه هشت

بمناسبت فرا رسیدن روز بسیج صورت پذیرفت.

حضور شهردار منطقۀ هشت در منزل پدری شهید مدافع حرم حامد جوانی و جانباز مدافع حرم صمد فاتح نژاد


روز دوشنبه همزمان با روز بسیج، شهردار منطقه هشت به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه در منزل پدری شهید مدافع حرم حامد جوانی و منزل جانباز مدافع حرم صمد فاتح نژاد حضور یافته و با آنها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقۀ هشت، در این دیدار مهندس پاک نهاد ابتدا در خانه پدری شهید مدافع حرم حامد جوانی حضور یافته و با خانواده این شهید والا مقام دیدار نمود.
شهردار منطقه 8 در این دیدار که با هدف گرامیداشت روز بسیج برگزار شد، گفت: خانواده شهدا و جانبازان نمونه کامل ایثار، ازخود گذشتگی و استقامت در جامعه هستند که افتخار، اقتدار، عزت و سربلندی کشورمان مدیون مقاومت و ایستادگی رزمندگان و خانواده های آنان است.


مهندس پاک نهاد اظهار داشت: خانواده های شهدا در دوران دفاع مقدس برای اعتلای این نظام و این خاک مقدس گام های بسیاری برداشتند و اینک جوانمردان مدافع حرم در دفاع از حریم آل الله جانانه از خاک و ناموس خود دفاع می کنند که جای بسی تقدیر دارد.

 
وی افزود: دورانی که اغلب مردم غرق در مسائل مادی ودنیایی شده اند، ما شاهدیم که جوانان این مرز و بوم برای دفاع از حرم اهل بیت علیه السلام درغربت ایثارگرانه جانفشانی کرده و به استقبال شهادت میروند.

در ادامه این دیدار، شهردار منطقه 8 به همراه هیات همراه به خانه جانباز مدافع حرم صمد فاتح نژاد رفته و با ایشان و خانواده محترمشان دیدار و گفت و گو نمودند.

مهندس پاک نهاد در دیدار جانباز مدافع حرم گفت : جانبازان ما از جمله شیرمردانی هستند که جان خود را در راه دفاع از اسلام فدا نموده و در طول دوران جانبازی نیزبدلیل شرایط نامناسب زندگی همواره در حال جنگ و مقاومت هستند که این نیز از جمله نمادهای بارز مقاومت و ایستادگی میباشد.
در این دیدار شهردار منطقه 8 ضمن ملاقات با خانواده فاتح نژاد، از خداوند متعال خواستار شفای عاجل برای این بزرگوار شدند.
 
پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری منطقه هشت


پایگاه مقاومت ثامن الائمه(ع) -شهرداری منطقه هشت