منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397     |     کد : 4371

با حضور اعضاء شورای حوزه یک شهید صدوقی سازمان بسیج شهرداری تبریز صورت گرفت؛

تقدیر از شهردار و فرماندهی پایگاه مقاومت امام موسی کاظم علیه السلام شهرداری منطقه 7 تبریز

اعضاء شورای حوزه یک شهید صدوقی سازمان بسیج شهرداری تبریز با حضور در شهرداری منطقه 7 تبریز از زحمات و همکاری های مهندس علی فرخی شهردار منطقه و مهندس پاکرو فرماندهی پایگاه مقاومت این شهرداری در برگزاری رزمایش بزرگ حضرت محمد رسول الله (ص) قدردانی کردند.

به گزارش پایگاه مقاومت امام موسی کاظم (ع)  شهرداری منطقه 7تبریز مهندس علی فرخی  شهردار منطقه در این جلسه با اشاره به جایگاه بسیج در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی گفت: بسیج به عنوان یکی از تشکل های مردمی وظیفه حراست و پاسداری از ارزش ها و دستاوردهای نظام اسلامی را بر عهده دارد که باید در هر شرایطی متناسب با آن دارای برنامه ها و جهت گیری های مناسب باشد   .
وی  با تاکید بر نقش مثبت بسیجیان در امر سازندگی و آبادانی کشورگفت: امروزه سمت و سوی حرکت بسیج به سوی تقویت بنیه علمی و حضور فعالانه در عرصه مشارکت های مردمی برای عمران و آبادانی هر چه بیشتر کشورمان است .


مهندس علی فرخی افزود: ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می تواند به گوشه هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد   .
گفتنی است : در این دیدار از زحمات و همکاری های  مهندس علی فرخی شهردار منطقه و مهندس پاکرو فرماندهی پایگاه مقاومت منطقه  و سایر بسیجیان شرکت کننده در رزمایش بزرگ  حضرت محمد رسول الله (ص)  با اهداء لوح سپاس قدردانی کردند.

 


پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت
نوشته شده در   چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت  11:08   توسط   پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت    تعداد بازدید  83
ویرایش شده در چهارشنبه 18 مهر 1397 ساعت 11:15 توسط پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :