منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 3 مهر 1397     |     کد : 4258

دفاع همچنان باقی است...

دیدار شهردار و بسیجیان شهرداری منطقه 7 تبریز با خانواده های شهیدان جوانی و فخیمی

همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس مهندس علی فرخی شهردار منطقه 7 تبریز به همراه دکتر بابایی اقدم عضو شورای اسلامی شهر و فرماندهی محترم پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 7 جمعی دیگر از مدیران و معاونین و بسیجیان منطقه با خانواده های معظم شهیدان مدافع حرم حامد جوانی و محمدرضا فخیمی دیدار و یاد و خاطره آن بزرگواران را گرامی داشتند.


به گزارش پایگاه مقاومت  شهرداری منطقه 7 تبریز مهندس علی فرخی در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و نام شهیدان والا مقام گفت: : شهداء والا مقام مدافع حرم توانستند علم رسالت پاسداری از دین مبین اسلام را بر دوش کشیده و عنوان پیروی از راه حضرت ابا عبدلله الحسین (ع) را به شایستگی پاس داشتند و در دفاع از حریم اهل بیت علیهم السلام جان خود را فدا نمودند.
وی اظهار داشت: خانواده های معظم شهداء مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود .
دکتر بابایی اقدم عضو شورای اسلامی شهر نیز در این دیدار اظهار داشت: آسایش و آرامش امروز ما مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازانی است که خالصانه و صادقانه در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی جانفشانی کردند و همه ما باید در تمامی لحظات زندگی راه و نام این عزیزان را زنده نگه داریم و در خدمت به مردم شریف این مرز و بوم تلاش نماییم.
گفتنی است در ادامه این دیدار ضمن بیان خاطراتی از شهداء والامقام ، یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم حامد جوانی و محمدرضا فخیمی گرامی داشته شد.
 


پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت
نوشته شده در   سه شنبه 3 مهر 1397  ساعت  13:52   توسط   پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت    تعداد بازدید  46
ویرایش شده در سه شنبه 3 مهر 1397 ساعت 14:06 توسط پایگاه مقاومت امام موسی کاظم(ع) -شهرداری منطقه هفت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :