منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 14 تير 1397     |     کد : 3985

جلسه مشترک دبیرشورای عفاف و حجاب سپاه عاشورا با مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همزمان با فرا رسیدن روز حجاب و عفاف و برگزاری همایش بزرگ حجاب و عفاف در این روز جلسه مشترک شورای عفاف و حجاب سپاه عاشورا با حضور سرهنگ ملکی دبیر امر به معروف و نهی از منکر قرارگاه سپاه عاشورا...

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همزمان با فرا رسیدن روز حجاب و عفاف و برگزاری همایش بزرگ حجاب و عفاف در این روز جلسه مشترک شورای  عفاف و حجاب سپاه عاشورا با حضور سرهنگ ملکی دبیر امر به معروف و نهی از منکر قرارگاه سپاه عاشورا ،حجت الاسلام آسمانی مسئول امربه معروف و نهی از منکر سازمان بسیج شهرداری تبریز و حاج فرخ جلالی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی برگزار شد.
در این جلسه جلالی مدیر عامل شرکت واحد ضمن تاکید بر اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و رعایت حجاب و عفاف در جامعه  اظهارداشت  همکاریهای فی مابین در راستای برگزاری هر چه باشکوهتر همایش بزرگ عفاف و حجاب با سپاه عاشورا انجام خواهد گرفت.
وی افزود : با برنامه ریزیها و اقدامات انجام یافته، ناوگان اتوبوسرانی کار جابجایی شرکت کنندگان در تجمع بزرگ حجاب و عفاف را که در میدان ساعت برگزار خواهد شد انجام خواهد داد و همچنین در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این همایش از ظرفیت فضاهای تبلیغاتی شرکت واحد در جهت اطلاع رسانی استفاده خواهد شد.
در ادامه سرهنگ ملکی دبیر  امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا نیز  ضمن تشکر و قدردانی از همکاری هر ساله  شرکت واحد در برگزاری هر چه باشکوهتر این همایش افزود: نگاه سپاه به موضوع حجاب فرهنگی است و امیدورام با رعایت فریضه امر به معروف و نهی از منکر و رعایت حجاب  عفاف شاهد کاهش مشکلات و معضلات فرهنگی در جامعه باشیم.