منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 22 بهمن 1396     |     کد : 3649

برگزاری جلسه ی روشنگری با موضوع امر به معروف و نهی از منکر

با حضور مسئولین حوزه 2 شهید علمی سازمان بسیج شهرداری تبریز و با همت پایگاه مقاومت قمر بنی هاشم (ع) شهرداری منطقه9، جلسه ی روشنگری و بصیرت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر برگزار گردید.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه 22 بهمن ماه، جلسه ی روشنگری و بصیرت با موضوع امر به معروف و نهی از منکر به همت پایگاه مقاومت قمر بنی هاشم (ع) در محل آمفی تئاتر منطقه برگزار گردید.

در این جلسه که با استقبال چشمگیر کارکنان و بسیجیان منطقه همراه بود، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا آسمانی معاونت امر به معروف و نهی از منکر سازمان بسیج شهرداری تبریز به تبیین موضوع امر به معروف و نهی از منکر و اهمیت آن در جامعه پرداخت. وی با اشاره به اینکه جامعه ی امروزی ما بیش از هر زمان دیگری نیازمند مقوله ی  امر به معروف و نهی از منکر می باشد افزود: همه ی آحاد جامعه  در قبال اجرای امر به معروف و نهی از منکر مسئول هستند. وی گفت: سرچشمه ی بسیاری از مشکلات و ناهنجاریها، عدم توجه به مسائل دینی و از جمله امر به معروف و نهی از منکر است و باید این موضوع بین مردم نهادینه شود.

حجت الاسلام آسمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ایام ا... دهه ی فجر و همزمانی آن با ایام فاطمیه خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران با عمر 39 ساله ی خود نهاد عدالت خواهی در کل منطقه و دنیا بوده و این به برکت مجاهدت ها و رشادت های شهیدان انقلاب، جنگ تحمیلی و شهدای مدافعان حرم می باشد که این عزیزان نیز راهرو و پیرو مکتب اهل بیت (ع) بوده اند.

در حاشیه ی این جلسه مهندس بهرام نسیانی با خیر مقدم به مسئولین سازمان بسیج شهرداری تبریز و گرامیداشت یاد و خاطره ی فجر آفرینان و نیز عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، از عموم همکاران جهت شرکت حداکثری در راهپیمائی یوم ا... 22 بهمن دعوت بعمل آوردند.

گفتنی است در پایان این جلسه به قید قرعه از شرکت کنندگان در مسابقه ی گرامیداشت دهه ی فجر توسط شهردار منطقه و مسئولین محترم سازمان بسیج شهرداری با اهدای جوایزی نفیس تقدیر بعمل آمد.

نیما صادقی