منوی اصلی
 
 پایگاه شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته آذربایجان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

بازدید مسئول محترم سازمان بسیج شهرداری از شرکت خانه سازی

دیدار جناب آقای حاج احمد زارعی با جناب آقای مهندس گنجی در شرکت خانه سازی

دیدار جناب آقای حاج احمد زارعی با جناب آقای مهندس گنجی در شرکت خانه سازی در طی بازدید از شرکت خانه سازی جناب آقای حاج احمد زارعی و هیئت همراه با مدیریت محترم عامل شرکت جناب آقای مهندس گنجی دیدار و گفتگوی صمیمی داشتند . همچنین به همراه اعضا بسیج و پرسنل شرکت در نماز جماعت ظهر شرکت کردند.
پنجشنبه 31 خرداد 1397

روز جهانی قدس

راهپیمایی یوم الله قدس در آخرین جمعه ماه رمضان

راهپیمایی یوم الله قدس در آخرین جمعه ماه رمضان پرسنل و بسیجیان شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان هم قدم با سایر اقشار مردم و پرسنل شهرداری تبریز در یوم الله جهانی قدس شرکت و فریاد عدالتخواه و ظلم ستیزی از زور گویان منطقه و غرب زدند
شنبه 19 خرداد 1397

شهادت امام علی (ع)

مراسم به مناسبت شهادت امام علی (ع)

مراسم به مناسبت شهادت امام علی (ع) با فرا رسیدن شهادت امام علی (ع) و شب های قدر ، اعضا بسیج شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان در محل حسینیه شرکت در مراسمی در این خصوص و ماه رمضان شرکت کردند . ابتدا مدعوین سخنرانی و سپس عزاداری به همین مناسبت صورت گرفت . خاتمه بخش این مراسم نماز جماعت توسط پرسنل و امام جماعت محترم شرکت بود . همچنین به همین مناسبت بنری در ورودی شرکت نصب گردیده بود .
چهارشنبه 16 خرداد 1397

فرزند شهید مدافع حرم در برابر هم رزمان پدر

تصویر فرزند شهید مدافع حرم اکبر زوار جنتی در برابر همرزمان پدرش

تصویر فرزند شهید مدافع حرم اکبر زوار جنتی در برابر همرزمان پدرش شهید زوار جنتی یکی از شهدای حمله صهیونیستها به فرودگاه T4 سوریه است.
پنجشنبه 23 فروردين 1397

راهپیمایی 22 بهمن

حضور بسیجیان شرکت خانه سازی در راهپیمایی 22 بهمن

حضور بسیجیان شرکت خانه سازی در راهپیمایی 22 بهمن در این مراسم بسیجیان و کارکنان شرکت خانه سازی پا به پای سایر اقشار و مردم غیور تبریز در مراسم یوم الله شرکت کردند
دوشنبه 23 بهمن 1396

یادواره شهدای منطقه آبرسان تبریز

این مراسم با سخنرانی نماینده محبوب ولی فقیه در آذربایجان شرقی حضرت آیت الله آل هاشم و با حضور خانواده شهداء، جانبازان، ایثارگران و عموم مردم همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد طوبی تبریز برگزار شد.

 این مراسم با سخنرانی نماینده محبوب ولی فقیه در آذربایجان شرقی حضرت آیت الله آل هاشم و با حضور خانواده شهداء، جانبازان، ایثارگران و عموم مردم همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد طوبی تبریز برگزار شد. این مراسم با سخنرانی نماینده محبوب ولی فقیه در آذربایجان شرقی حضرت آیت الله آل هاشم و با حضور خانواده شهداء، جانبازان، ایثارگران و عموم مردم همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد طوبی تبریز برگزار شد. لازم به توضیح است که شهید محمدرضا حاجی نوری یکی از شهداء منطقه آبرسان و از شهدای پایگاه مقاومت شهید محمود زاده خانه سازی پیش ساخته آذربایجان می باشد.
شنبه 21 بهمن 1396

جلسه هماهنگی فرمانده و معاونین پایگاه شهید محمودزاده

فرمانده و معاونین پایگاه شهید محمود زاده به هم اندیشی و بررسی برنامه های آتی پرداختند

فرمانده و معاونین پایگاه شهید محمود زاده به هم اندیشی و بررسی برنامه های آتی پرداختند در این جلسه که با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد آغاز گردید ، ابتدا فرمانده محترم سخنران بودند و سپس هر یک از اعضا پیشنهادات و برنامه های آتی خود را اظهار نموده و به تبادل نظر پرداختند.
دوشنبه 11 دي 1396

بزرگداشت 9 دی

نصب بنر و شرکت در راهپیمایی

نصب بنر و شرکت در راهپیمایی با فرا رسیدن سالروز 9 دی ، پایگاه مقاومت شهید محمود زاده با همکاری روابط عمومی شرکت بنر در این موضوع نصب و همچنین اعضاء بسیج این پایگاه همگام با سایر مردم در راهپیمایی شرکت نمودند.
يکشنبه 10 دي 1396

حماسه 9 دی؛ تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی

به مناسبت فرارسیدن روز تجلی بصیرت

به مناسبت فرارسیدن روز تجلی بصیرت با فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی شعار تمامی ملت بصیر ایران تجلی قدرت الهی در شکست فتنه آمریکایی است.
جمعه 8 دي 1396

ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق

ولادت خاتم الانبیاء حضرت محمد (ص) و موسس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صدق مبارکباد

ولادت خاتم الانبیاء حضرت محمد (ص) و موسس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صدق مبارکباد مژده ای دل مه مهین آیت یزدان آمد مسلمین را بده از قول خداوند نوید اشرف خلق جهان نیر تابان آمد
سه شنبه 14 آذر 1396