منوی اصلی
 
 پایگاه سازمان فرهنگی و هنری
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

« من هزار و یک شب زنده ام» روایتی از اسارت شیرزن آبادانی بر روی صحنه تئاتر

« من هزار و یک شب زنده ام» روایتی از اسارت شیرزن آبادانی بر روی صحنه تئاتر بخشی از زندگی « معصومه آباد » اولین زن آزاده ایرانی در دفاع مقدس، به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید حیدرنیای سازمان فرهنگی هنری، در قالب تئاتری با عنوان «من هزار و یک شب زنده ام» به روی صحنه می رود.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

بگزارش تصویری برگزاری نمایشگاه تصویرسازی دوران اسارت

برگزاری نمابشگاه عکس دوران پایگاه شهید غلامحسین حیدرنیا سازمان فرهنگی هنری

برگزاری نمابشگاه عکس دوران پایگاه شهید غلامحسین حیدرنیا سازمان فرهنگی هنری نمایشگاه تصویرسازی دوران اسارت در حاشیه برگزاری ویژه برنامه بازگشت پرستوها در محل فرهنگسرای مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزارشد.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

گزارش تصویری ویژه برنامه بازگشت پرستوها

گزارش تصویری ویژه برنامه بازگشت پرستوها به میمنت بیست و نهمین سالروز بازگشت آزادگان به میهن، ویژه برنامه بازگشت پرستورها به همت پایگاه شهید غلامحسین حیدرنیا سازمان فرهنگی هنری در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار شده بود
پنجشنبه 14 شهريور 1398

پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت

فرمانده سپاه عاشورا گفت: پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت و آنها را معترف به عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی کرد.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: پایمردی رزمندگان ایرانی، در اردوگاه‌های بعثی همه جهان را به تحسین واداشت و آنها را معترف به عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی کرد. سردار عابدین خرّم در ویژه‌برنامه بازگشت پرستوها، که به میمنت بیست و نهمین سالروز بازگشت آزادگان به میهن در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز برگزار شده بود، خاطر نشان کرد: آنها به رغم سختی‌های دوران اسارت، کوچکترین ضعف و شکستی از خود بروز ندادند و با مقاومتی مثال زدنی کوشیدند روحیه خود را حفظ کنند.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

فضاسازی محیطی به مناسبت سالروز ورود آزادگان

فضاسازی محیطی به مناسبت سالروز ورود آزادگان پایگاه شهید غلامحسین حیدرنیا سازمان فرهنگی هنری به مناسبت سالروز ورود آزادگان، ویژه برنامه ایی با عنوان « بازگشت پرستوها » در محل مرکز همایش های بین المللی تبریز در خاوران برگزار خواهد کرد و با نصب بنرهای اطلاع رسانی و فضاسازی محیط به استقبال این روز بزرگ رفته است.
يکشنبه 27 مرداد 1398

برنامه های متنوع فرهنگی ویزه سالروز ورود آزادگان در تبریز برگزار می شود

برنامه های متنوع فرهنگی ویزه سالروز ورود آزادگان در تبریز برگزار می شود فرمانده پایگاه شهید غلامحسین حیدرنیا سازمان فرهنگی هنری با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن، ایشان را چراغهایی روشن و افروخته در بازه زمانی تاریک جنگ تحمیلی و اسارت معرفی نمود.
چهارشنبه 23 مرداد 1398

به مناسبت سالروز ورود آزادگان

مسابقه تیراندازی آزادگان سرافراز برگزار شد

مسابقه تیراندازی آزادگان سرافراز برگزار شد مسابقه تیراندازی آزادگان سرافراز در سالن تیراندازی پاسداران برگزار شد.
چهارشنبه 23 مرداد 1398

بازدید فرمانده سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز از پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا

بازدید فرمانده سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز از پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا فرمانده سازمان بسیج شهرداری کلانشهر تبریز به همراه شورای فرماندهی بسیج حوزه 2 شهید علمی از پایگاه مقاومت شهید غلامحسین حیدرنیای سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بازدید کردند.
چهارشنبه 9 مرداد 1398

تجدید پیمان بسیجیان پایگاه بسیج شهید حیدرنیا با آرمان قدس شریف

فرماندهی و اعضاء شورا و بسیجیان پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دوشادوش اصحاب فرهنگ و هنر و شهروندان حق‌طلب تبریزی، با حضور در گردهمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر آرمان انقلابی خود را ثابت کرده و یادگار گرانقدر امام راحل(ره) را گرامی‌ می‌دارند.

فرماندهی و اعضاء شورا و بسیجیان پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، دوشادوش اصحاب فرهنگ و هنر و شهروندان حق‌طلب تبریزی، با حضور در گردهمایی عظیم روز جهانی قدس، بار دیگر آرمان انقلابی خود را ثابت کرده و یادگار گرانقدر امام راحل(ره) را گرامی‌ می‌دارند. این حرکت پرشور که با حضور اصحاب فرهنگ و هنر و نیز چهره‌های برجسته ورزشی شهر همراه بود، با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، توطئه شوم معامله قرن را محکوم و آن را به مانند همه بازی‌های سیاسی استکبار جهانی، محکوم به شکست دانستند.
جمعه 4 مرداد 1398

برپایی اردوی فرهنگی، ورزشی و تفریحی پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا در سرعین

اردوی دو روزه فرهنگی، ورزشی و تفریحی این پایگاه با حضور اعضای فعال پایگاه، در شهر سرعین برپا شد.

 اردوی دو روزه فرهنگی، ورزشی و تفریحی این پایگاه با حضور اعضای فعال پایگاه، در شهر سرعین برپا شد. به همت پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، اردوی دو روزه فرهنگی، ورزشی و تفریحی سازمان با حضور اعضای فعال پایگاه، در شهر سرعین برپا شد.
جمعه 4 مرداد 1398