منوی اصلی
 
 پایگاه خدمات موتوری
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

عملکرد مرداد ماه سال 1398 پایگاه مالک اشتر سازمان مدیریت پسماند

سروش پایگاه مقاومت مالک اشتر

سروش پایگاه مقاومت مالک اشتر پیش گفتار حکومت اسلامی ایران با دلها، افکار، احساسات، عقاید و نیاز های مردم ارتباط دارد بدین سان است که پیوند واقعی بین امام و امت صورت می گیرد در حکومت اسلامی همه با عنوان یک ملت واحد حضور دارند.
چهارشنبه 20 شهريور 1398

جلسه شجره طیبه صالحین

توکل به خدا نشانه ایمان واقعی است

توکل به خدا نشانه ایمان واقعی است تولید اندیشه های اسلامی در ابعاد معرفتی، تربیتی، بصیرتی به همت مسئولین تربیتی و سرحلقه های صالحین حوزه 2 شهید یداله علمی در جلسه معنوی تشکیل تا راهبردهای این حوزه در مبانی اصول و روشهای تربیتی اسلامی مورد بحث و گفتگو قرار گیرد.
شنبه 29 تير 1398

«دهه کرامت مبارک باد»

میلاد امام مهربانیها حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام بر تمام شعیان آن حضرت گرامی باد

میلاد امام مهربانیها حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام بر تمام شعیان آن حضرت گرامی باد 13 تیر مصادف با میلاد مبارک حضرت معصومه (س) «آغاز دهه کرامت بر ملت مسلمان ایران مبارک باد»
شنبه 29 تير 1398

محیط زیست:

محیط زیست به همه محیط هایی که در آن زندگی می کنیم اطلاق می شود.

محیط زیست به همه محیط هایی که در آن زندگی می کنیم اطلاق می شود. در طبیعت هر عملی متناسب با خودش عکس العملی را به دنبال دارد و لاجرم هر محصولی در جهان که تولید و یا استفاده می شود به دنبال آن ضایعاتی را تولید می نماید که به آن پسماند گفته می شود که می تواند عادی، صنعتی، کشاورزی، عفونی، شیمیایی، اتمی و ... باشد
شنبه 29 تير 1398

حجاب و عفاف گوهری خدا پسند

امروزدیگردعوابرسردوتا تار مو نیست

امروزدیگردعوابرسردوتا تار مو نیست حجاب و عفاف گوهری خدا پسند عفاف خاصه ایمان است. عفاف وحجاب در فرهنگ ایرانی،اسلامی امروزدیگردعوابرسردوتا تار مو نیست • بی حجابی در شرایط کنونی تابعی از پیکره امواج ضد فرهنگی است.
شنبه 29 تير 1398

نقش و تأئید تبلیغات در ظهور و بروز عملیات روانی

مهندسی تبلیغات در ظهور و بروز عملیات روانی

مهندسی تبلیغات در ظهور و بروز عملیات روانی نقش و تأئید تبلیغات در ظهور و بروز عملیات روانی جهت تاثیرگذاری بر طرف مقابل((هدف))باید مهندسی شود.
شنبه 29 تير 1398

عصر ارتباطات و نقش رسانه ها در هویت فرهنگی

روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی سالروز صدور فرمان حضرت امام(ره) مبنی برتأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 را گرامی میداریم.

روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی سالروز صدور فرمان حضرت امام(ره) مبنی برتأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 را گرامی میداریم. روزتبلیغ و اطلاع رسانی دینی سالروز صدور فرمان حضرت امام(ره) مبنی برتأسیس سازمان تبلیغات اسلامی در سال 1360 را گرامی میداریم. • امروزه تبلیغات رسانه ای اهرم عملیات روانی دشمن است. • امروزه جنگ نرم جایگزین جنگ سخت شده است. • امروزه رسانه ها نقش مهمی در قدرت ملی کشورها ایفا می کنند.
شنبه 29 تير 1398

برگزاری اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی ویژه خانواده‌ه ای پاکبانان شهرداری تبریز

سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز، ورزش، ظرفیت‌های غنی و قابلیت های موثر

سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز، ورزش، ظرفیت‌های غنی و قابلیت های موثر هر کس در هر جا که عهده دار کار و مسولیت است و اداره امری از امور مردم را برعهده دارد باید با جدیت بیشتر به ایجاد تحول و اصلاح درحوزه کاری خود دست بزند.
شنبه 29 تير 1398

تکریم کودکان

افتتاحیه پنجمین دوره آموزشی و استعدادیابی فوتبال فرزندان پاکبانان تابستان 1398

افتتاحیه پنجمین دوره آموزشی و استعدادیابی فوتبال فرزندان پاکبانان تابستان 1398 سازمان مدیریت پسماند متوالی اصلی تنظیم و ساماندهی پسماندهای شهری شهرداری تبریز نقش اصلی در سالمسازی محیط کار برای والدین و در نتیجه ایجاد فضای سالم و بانشاط به فرزندان این عزیزان می باشد که با تولید فضاهای سازگار نقش برجسته خود را در بین پاکبانان وخانواده هایشان به منصه ظهور می رساند.
شنبه 29 تير 1398

تاریخ تکرار شد

خلق یک رسوایی دیگر برای سردمداران آمریکا

خلق یک رسوایی دیگر برای سردمداران آمریکا تاریخ تکرار شد آمریکا فهمید که ایران همان ایران 30 سال پیش، بی دفاع و بی سلاح نیست. حقوق بشر آمریکایی خلق یک رسوایی دیگر برای سردمداران آمریکا در روز 12 تیر ماه سال 1367 یک فروند هواپیمای مسافربری ایران با 290 سرنشین توسط ناو آمریکایی مورد هدف قرار داده می شود
سه شنبه 18 تير 1398