منوی اصلی
 
 پایگاه شهرداری منطقه 8
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرمانده پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 8 تبریز خبر داد:

با مشارکت حوزه بسیج عمارو پایگاه مقاومت ثامن الایمه شهرداری منطقه 8 تبریز صورت پذیرفت

با مشارکت حوزه بسیج عمارو پایگاه مقاومت ثامن الایمه شهرداری منطقه 8 تبریز صورت پذیرفت به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 ،در این همایش که به مناسبت سالروز 22 بهمن در سالن نمایش باغ گلستان برگزار گردید، حاج آقا ابراهیم زاده فرمانده حوزه بسیج، ضمن سخنرانی در مورد یاد و خاطرات انقلاب اسلامی و از همکاری های صمیمانه شهردار و معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 8، تقدیر و تشکر نموده و لوح های تقدیری به این دو مسئول شهرداری منطقه 8 اعطا کردند. در ادامه مراسم ، برنامه های فرهنگی با مضمون انقلاب اسلامی ایران برای حاضرین پخش گردیده وجشن انقلاب برگزار گردید.
دوشنبه 21 اسفند 1396

تقدیر معاون بازرسی وتعالی فرماندهان سپاه عاشورا از فرمانده پایگاه مقاومت ثامن الائمه

.

. تقدیر معاون بازرسی وتعالی فرماندهان سپاه عاشورا جناب سرهنگ پور واقف از فرمانده پایگاه مقاومت ثامن الائمه آقای مهندس کریم عباسی
دوشنبه 21 اسفند 1396

توسط پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 8 برگزار شد؛

مراسم 9 دی

مراسم 9 دی همزمان با حماسه 9 دی و سلسه نشستهای بصیرت افزایی، نشست بصیرت و آگاهی توسط پایگاه مقاومت شهرداری منطقه8، برگزار شد.
شنبه 9 دي 1396

حضور کارکنان شهرداری منطقه8 تبریز در راهپیمایی باشکوه 13 آبان

حضور کارکنان شهرداری منطقه8 تبریز در راهپیمایی باشکوه 13 آبان مراسم روز دانش آموز و راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور و پیش از ظهر امروز با حضور کارکنان شهرداری منطقه هشت در کنار اقشار مختلف مردم برگزار شد.
شنبه 15 آبان 1395

تشکیل هیئت حسینی توسط شهرداری منطقه هشت و حضور در تیمچه مظفریه و سایر سراهای بازار تاریخی تبریز

تشکیل هیئت حسینی توسط شهرداری منطقه هشت و حضور در تیمچه مظفریه و سایر سراهای بازار تاریخی تبریز شهرداری منطقه هشت با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز اقدام به ایجاد دسته حسینی، متشکل از پاکبانان و مدیران شهرداری در بازار تاریخی تبریز نمود.
سه شنبه 27 مهر 1395

گزارش تصویری از مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در شهرداری منطقه هشت

گزارش تصویری از مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در شهرداری منطقه هشت گزارش تصویری از مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در شهرداری منطقه هشت
يکشنبه 25 مهر 1395

باز این چه شورش است که در خلق عالم است

باز این چه شورش است که در خلق عالم است پس از شهادت امام حسین (ع)، این ماه برای شیعیان رنگ و بوی عزا گرفته است و از همان دوران، امامان معصوم(ع) و شیعیان به برگزاری عزا در این ماه همت می‌ورزیدند.
دوشنبه 12 مهر 1395

مراسم رونمایی از تندیس شهید مدافع حرم حاج عباس عبدالهی در پارک تلاش (خانه سلامت شهید عبدالهی) انجام شد.

مراسم رونمایی از تندیس شهید مدافع حرم حاج عباس عبدالهی در پارک تلاش (خانه سلامت شهید عبدالهی) انجام شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هشت ، در این مراسم که در یک فضای بسیار معنوی وباحضور خانواده معظم شهدا برگزار گردید، به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدای مدافع حرم ،از تندیس حاج عباس عبدالهی در پارک تلاش (خانه سلامت شهید عبدالهی) منطقه هشت رونمایی گردید.
دوشنبه 8 شهريور 1395

هفته دولت

هفته دولت گرامی باد

هفته دولت گرامی باد هفته دولت، هفته اقتدار و پیروزى دولتى است که حمایت و پشتیبانى میلیونها تن از ملت خود را همراه دارد. هفته دولت، هفته سپاس و قدردانى از دولتى است که هدفش اجراى حدود الهى و احکام آسمانى اسلام و ایجاد جامعه اى سرشار از عدالت، نظم و امنیت است.
چهارشنبه 3 شهريور 1395

صفحه اول روزنامه ها - یکشنبه 27تیر95

صفحه اول روزنامه ها - یکشنبه 27تیر95 واحد فناوری اطلاعات - شهرداری منطقه 8 تبریز
يکشنبه 27 تير 1395