منوی اصلی
 
 پایگاه شهرداری منطقه 8
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پایگاه مقاومت ثامن الائمه شهرداری منطقه هشت

برگزاری جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام رضا(ع)

برگزاری جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام رضا(ع) جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت، حضرت امام رضا (ع) صبح امروز در حسینیه ثامن الائمه منطقه هشت تبریز برگزار شد.
چهارشنبه 3 مرداد 1397

توسط پایگاه مقاومت ثامن الائمه و امور ارتباطات منطقه هشت برگزار شد.

برگزاری ایستگاه صلواتی در میدان ساعت توسط پایگاه مقاومت ثامن الائمه و شهرداری منطقه هشت تبریز به مناسبت روز میلاد باسعادت حضرت معصومه (س)

برگزاری ایستگاه صلواتی در میدان ساعت توسط پایگاه مقاومت ثامن الائمه و شهرداری منطقه هشت تبریز به مناسبت روز میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) برگزاری مراسم میلاد حضرت معصومه به مناسبت روز دختر، روز عفاف و حجاب با حضور حجت السلام والمسلمین حضرت آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب شهر تبریز در میدان ساعت
دوشنبه 25 تير 1397

21 تیر ماه روز ملی حجاب و عفاف گرامی باد

ما که روی حجاب این‌قدر مقیدیم، به خاطر این است که حفظ حجاب به زن کمک می‌کند تابتواند به‌آن رتبه‌ی معنوی عالی خود برسد و دچار آن لغزشگاه‌های بسیار لغزنده‌یی که سر راهش قرار داده‌اند، نشود. مقام معظم رهبری

ما که روی حجاب این‌قدر مقیدیم، به خاطر این است که حفظ حجاب به زن کمک می‌کند تابتواند به‌آن رتبه‌ی معنوی عالی خود برسد و دچار آن لغزشگاه‌های بسیار لغزنده‌یی که سر راهش قرار داده‌اند، نشود. مقام معظم رهبری عفاف و حجاب،نشان دهنده ی تقویت ایمان،عمق اعتقاد،حاکمیت ارزشهای انسانی و حفظ حریم و حرمت زن و مرد است
چهارشنبه 20 تير 1397

آغازسلسله جلسات تفسیر قرآن در منطقه 8 شهرداری تبریز

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 8 تبریز :

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه 8 تبریز : به خاطر ارزش معنوی و روحی قرآن در زندگی برگزاری این کلاس‌ها در دستور کار قرار گرفته تا در حد امکان بتوانیم فرهنگ قرآنی را در جامعه به ویژه در بین همکاران محترم ترویج دهیم چرا که فرهنگ قرآنی در زندگی افراد لازمه هر کاری است و نقش موثری در بهبود وضعیت زندگی دارد .
چهارشنبه 29 فروردين 1397

نشست صمیمی شهردار منطقه 8 تبریز با شاغلین حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 8

در آستانه سال نو شهردار منطقه 8 با عوامل فرهنگی شهرداری منطقه 8 به همراه مدیران و مربیان خانه سلامت شهید عبدالهی دیدار و گفت گو کردند.

در آستانه سال نو شهردار منطقه 8 با عوامل فرهنگی شهرداری منطقه 8 به همراه مدیران و مربیان خانه سلامت شهید عبدالهی دیدار و گفت گو کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 ، در ابتدای جلسه کلیپی از اقدامات فرهنگی و گزارش عملکرد معاونت فرهنگی در سال 96 پخش گردیده و اهم اقدامات فرهنگی انجام یافته در منطقه برای حاضرین نمایش داده شد. بنابر این گزارش، در این دیدار که با حضور قائم مقام معاونت فرهنگی-اجتماعی شهرداری تبریز،شهردار ،معاون مالی اقتصادی،معاون فرهنگی-اجتماعی و مدیر حراست شهرداری منطقه 8 برگزار شد،مهندس تیزپاز ضمن تقدیر از اقدامات شایسته معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه 8، راهکارهای توسعه و بهبود برنامه های فرهنگی منطقه8 را مطرح نموده و اولویتهای کارهای فرهنگی در منطقه را جهت اجرا بیان نمودند. شایان ذکر است در پایان این مراسم شهردار منطقه هشت به رسم یادبود با اعطای لوح های تقدیر و هدایایی از زحمات عوامل معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه 8و مربیان خانه سلامت شهید عبدالهی، تقدیر و تشکر نمودند.
دوشنبه 28 اسفند 1396

در راستای طرح فعالیتهای فرهنگی منطقه صورت پذیرفت؛

دیدار شهردار،مدیران و معاونین شهرداری منطقه ۸ تبریز با نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجانشرقی

دیدار شهردار،مدیران و معاونین شهرداری منطقه ۸ تبریز با نماینده محترم ولی فقیه در آذربایجانشرقی روزگذشته شهردارمنطقه 8 تبریز به همراه جمعی از معاونین و مدیران این منطقه با حجت السلام سید محمد علی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 ، حجت السلام آل هاشم در این دیدار با اشاره به اینکه شهرداری تبریز در ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان شهروندان مسئولیت سنگینی را برعهده دارند دارند، افزود: ایجاد شادابی، تامین رفاه و آسایش شهروندان تبریزی از موضوعاتی است که باید به آن‌ها توجه شود و اعضای شورای شهر و شهرداری باید در این راستا نهایت تلاش و توان خود را به کار گیرند. وی خطاب به حاضرین، گفت: شما مسئولیتی را بر عهده گرفته اید که نماد خدمت رسانی به عموم شهروندان است و نباید در این راه هیچ منتی بر مردم گذاشت. وی با اشاره به اینکه انتظار می‌رود تعامل، وحدت و همکاری با تمام ارگان‌های دولتی و نهادها را در مسیر عمران آبادانی و توسعه شهر به کار گرفته شود، خاطر نشان کرد: مسئولان شهر باید در کنار کارهای اجرایی به مسائل فرهنگی شهر نیز توجه ویژه‌ای داشته باشند. امام جمعه تبریز یاد آور شد: مساجد بهترین مکان برای آگاه سازی مردم در جهت شناخت افراد در خصوص اعتقادات دینی است و تبیین مسائل فرهنگی در این گونه اماکن ضرورت دارد. حجت السلام آل هاشم در ادامه سخنان خود، توصیه کرد: در اداره‌ی شهر بهتر است به سلایق شخصی و جناحی وارد نشویم و باید به توسعه، عمران و آبادانی شهر دقت بیشتری شود؛ از طرفی هر فرد با هر سلیقه و عقیده ای، باید تلاش کند که در خدمت رسانی به مردم قدم‌های موثری را بردارد
دوشنبه 21 اسفند 1396

فرمانده پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 8 تبریز خبر داد:

با مشارکت حوزه بسیج عمارو پایگاه مقاومت ثامن الایمه شهرداری منطقه 8 تبریز صورت پذیرفت

با مشارکت حوزه بسیج عمارو پایگاه مقاومت ثامن الایمه شهرداری منطقه 8 تبریز صورت پذیرفت به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 8 ،در این همایش که به مناسبت سالروز 22 بهمن در سالن نمایش باغ گلستان برگزار گردید، حاج آقا ابراهیم زاده فرمانده حوزه بسیج، ضمن سخنرانی در مورد یاد و خاطرات انقلاب اسلامی و از همکاری های صمیمانه شهردار و معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 8، تقدیر و تشکر نموده و لوح های تقدیری به این دو مسئول شهرداری منطقه 8 اعطا کردند. در ادامه مراسم ، برنامه های فرهنگی با مضمون انقلاب اسلامی ایران برای حاضرین پخش گردیده وجشن انقلاب برگزار گردید.
دوشنبه 21 اسفند 1396

تقدیر معاون بازرسی وتعالی فرماندهان سپاه عاشورا از فرمانده پایگاه مقاومت ثامن الائمه

.

. تقدیر معاون بازرسی وتعالی فرماندهان سپاه عاشورا جناب سرهنگ پور واقف از فرمانده پایگاه مقاومت ثامن الائمه آقای مهندس کریم عباسی
دوشنبه 21 اسفند 1396

توسط پایگاه مقاومت شهرداری منطقه 8 برگزار شد؛

مراسم 9 دی

مراسم 9 دی همزمان با حماسه 9 دی و سلسه نشستهای بصیرت افزایی، نشست بصیرت و آگاهی توسط پایگاه مقاومت شهرداری منطقه8، برگزار شد.
شنبه 9 دي 1396

حضور کارکنان شهرداری منطقه8 تبریز در راهپیمایی باشکوه 13 آبان

حضور کارکنان شهرداری منطقه8 تبریز در راهپیمایی باشکوه 13 آبان مراسم روز دانش آموز و راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور و پیش از ظهر امروز با حضور کارکنان شهرداری منطقه هشت در کنار اقشار مختلف مردم برگزار شد.
شنبه 15 آبان 1395