منوی اصلی
 
 پایگاه شهرداری منطقه 8
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

أین الرجبیّون

أین الرجبیّون حلول ماه رجب المرجب و میلاد مسعود امام محمدباقر (ع) بر تمامی همکاران عزیز فرخنده و تهنیت باد.
يکشنبه 30 فروردين 1394

تشکیل اولین جلسه اعضاء شورای پایگاه ثامن الائمه(ع) در سال 94

تشکیل اولین جلسه اعضاء شورای پایگاه ثامن الائمه(ع) در سال 94 اولین جلسه اعضاء شورای پایگاه ثامن الائمه(ع) و حلقه های صالحین به منظور بررسی اهداف پایگاه در سال جدید، صبح امروز در محل نمازخانه شهرداری منطقه8 با حضور فرمانده محترم پایگاه، برادر کریم عباسی و اعضاء شورا تشکیل شد.
شنبه 29 فروردين 1394

امروز باید آذربایجان به دنبال باکری زمان خود و ستارخان امروز خود باشد

امروز باید آذربایجان به دنبال باکری زمان خود و ستارخان امروز خود باشد سردار نقدی در مراسم تودیع و معارفه جانشین سپاه عاشورا: امروز باید آذربایجان به دنبال باکری زمان خود و ستارخان امروز خود باشد و آن بزرگان در زمان خود کار بزرگ خود را انجام دادند و ما نیز نباید در گذشته بمانیم و برای فردای تاریخ باکری‌ها و ستارخان‌ها را بسازیم.
شنبه 29 فروردين 1394

تجلیل از زنان شاغل در شهرداری منطقه8

تجلیل از زنان شاغل در شهرداری منطقه8 همزمان با فرا رسیدن روز میلاد کوثر، حضرت فاطمه زهراء(س)، با حضور آقای مهندس مدبر، شهردار محترم و برادر عباسی،فرمانده محترم پایگاه ثامن الائمه(ع)شهرداری منطقه8 تبریز، از همکاران زن شاغل در این منطقه تجلیل بعمل آمد.
شنبه 22 فروردين 1394

صیاد دلها

صیاد دلها یاد و خاطره شهید زنده یاد و همیشه جاویدان، امیر صیاد شیرازی، گرامی باد.
پنجشنبه 20 فروردين 1394

او فاطمه است!

او فاطمه است! فرا رسیدن میلاد فرخنده سرور زنان دو عالم، حضرت فاطمه (س)، را خدمت همکاران عزیز خصوصاً خواهران گرامی و مادران عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.
چهارشنبه 19 فروردين 1394

مزین شدن دیوارهای شهر به تصاویر شهداء در آغازین روزهای سال جدید

مزین شدن دیوارهای شهر به تصاویر شهداء در آغازین روزهای سال جدید بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب:" زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا کمتر از خود شهادت نیست." همزمان با شروع سال جدید، به منظور ترویج فرهنگ سپاس و ایثار و ارج نهادن به مقام شهداء و پاسداری از آرمان های آنان، دیوارهای سطح منطقه با تصاویر شهداء مزین شد.
دوشنبه 17 فروردين 1394

بیستم فروردین:سالروز شهادت سیّد شهیدان اهل قلم، شهید سیّد مرتضی آوینی

بیستم فروردین:سالروز شهادت سیّد شهیدان اهل قلم، شهید سیّد مرتضی آوینی " پندار ما این است که ما مانده ایم و شهداء رفته اند. اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهداء مانده اند." شهید آوینی
يکشنبه 16 فروردين 1394

دوازده فروردین؛یوم الله

دوازده فروردین؛یوم الله رهبر كبیر انقلاب اسلامی (ره):صبحگاه 12 فروردین كه روز نخستین حكومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
يکشنبه 9 فروردين 1394

نباید اجازه داد فرهنگ شهادت و احترام به خانواده شهداء در جامعه کمرنگ شود

نباید اجازه داد فرهنگ شهادت و احترام به خانواده شهداء در جامعه کمرنگ شود قرآن کریم می فرماید: لمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ (هرگز نگویید چیزی را که به آن عمل نمی کنید) احترام به شهداء و خانواده شهداء باید در عمل نمود پیدا کند: خانواده شهید فرج‌پور در نامه‌ای خطاب به استاندار همدان خواستار انتقال پیکر شهیدشان از همدان به تبریز شدند.
شنبه 8 فروردين 1394